zdjęcie z filmu „Pinokio"

„Pinokio”: jest teaser aktorskiego remake’u kultowej animacji

Podziel się newsem:

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź aktorskiego remake’u kultowej animacji o chłopcu-lalce, który marzy o tym, by stać się prawdziwym dzieckiem. Nowy Pinokio wkrótce pojawi się na Disney+.

Kilka miesięcy temu Disney podzielił się pierwszymi zdjęciami z aktorskiej wersji animacji Pinokio z 1940 roku. Dziś do sieci trafił teaser, a wkrótce w programie Good Morning America na antenie ABC ma zadebiutować pełen zwiastun. Prawdopodobnie poznamy również wówczas datę premiery.

Pinokio w aktorskim remake’u

Za reżyserię odpowiada Robert Zemeckis, który wspólnie z Chrisem Weitzem jest odpowiedzialny także za scenariusz. W roli Geppetta zobaczymy Toma Hanksa. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się także Luke Evans, który zagra Woźnicę, Benjamin Evan Ainsworth, którego głosem przemówi Pinokio, Joseph Gordon-Levitt wcielający się w Świerszcza, Cynthia Erivo w roli Wróżki o Błękitnych Włosach, Keegan Michael-Key w roli Lisa (Honest John) oraz Lorraine Bracco, która wcieli się w kompletnie nową postać, mewę Sofię.

pinokio w aktorskim remake'u
fot. Disney+

Pinokio to postać stworzona przez Carla Collodiego, autora powieści Pinokio, która ukazywała się w odcinkach w latach 1881-1883. Jest on drewnianą lalką, której największym marzeniem jest stanie się prawdziwym dzieckiem. Charakterystyczną cechą Pinokia jest jego nos, który wydłuża się za każdym razem, gdy kłamie. Najpopularniejszą ekranizacją książki Collodiego jest animacja Disneya z 1940 roku.

pinokio
Pinokio (1940)

Dzieło Roberta Zemeckisa to nie jedyna produkcja o Pinokio, której możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Powstaje także film Guillermo del Toro dla Netflixa, który będzie mroczniejszą i nieco bardziej pokręconą interpretacją powieści Carlo Collodiego. Więcej o tej produkcji pisaliśmy tutaj.

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź aktorskiego remake’u kultowej animacji o chłopcu-lalce, który marzy o tym, by stać się prawdziwym dzieckiem. Nowy Pinokio wkrótce pojawi się na Disney+. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →