fot. Netflix

Hello, Wisconsin! Jest pierwszy zwiastun „Różowych lat 90.” – kontynuacji kultowego sitcomu


23 grudnia 2022

Podziel się newsem:

W nowej, 10-odcinkowej odsłonie serialu powróci wielu bohaterów, których znaliśmy z oryginalnych Różowych lat 70. A wraz z nimi aktorzy. Różowe lata 90. trafią na Netfliksa już w styczniu.

Serial absolutnie kultowy

Każdy, kto jakieś 15-20 lat temu, w czasach jeszcze przedstreamingowych, pochłaniał pasjami seriale, musiał trafić na That ’70s Show. Obok Przyjaciół był to jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych sitcomów, który doczekał się kultowego statusu. Krótkie odcinki, wyraziści bohaterowie, klimat powrotów do przeszłości, muzyczne odniesienia – wszystko to sprawiło, że serial był prawdziwym fenomenem. Dodajmy do tego młodych odtwórców głównych ról, dla których udział w serialu był często pierwszym aktorskim doświadczeniem. I dla większości z nich też przepustką do wielkiej kariery.

Zwiastun Różowe lata 90.
Wilmer Valderrama i Debra Jo Rupp (fot. Netflix)

Red i Kitty

Choć w zwiastunie Różowych lat 90. pojawiają się Topher Grace (Eric), Laura Prepon (Donna), Ashton Kutcher (Kelso), Mila Kunis (Jackie) i Wilmer Valderrama (Fez), musimy mieć świadomość, że nasi ulubieńcy sprzed lat odegrają w nowym serialu mocno drugoplanowe role. Na pełen etat wrócą natomiast rodzice Erica, czyli Red i Kitty (Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp), pod których czujnym okiem, a tak naprawdę w piwnicy, znowu zaczyna dokazywać kolejne pokolenie młodzieży.

Nowi bohaterowie

Różowe lata 70. kończyły się wraz z końcem tytułowej dekady. Ich sequel rozpocznie się natomiast w 1995 roku. Główną bohaterką Różowych lat 90. jest Leia Forman, córka Erica i Donny. Spędza ona lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place. Pewne sprawy, niezależnie od dekady, pozostają te same – znów zaczną budować się przyjacielsko-miłosne relacje, tworzyć konflikty pokoleniowe i znów w powietrzu zawiśnie słodkawy zapach znanej substancji…

Zwiastun Różowe lata 90.
Maxwell Acee Donovan, Sam Morelos, Reyn Doi, Ashley Aufderheide, Callie Haverda, Mace Coronel (fot. Netflix)

Twórcy serialu

Za Różowymi latami 90. stoją twórcy, którzy stworzyli oryginał: Bonnie i Terry Turner. Nad nową produkcją pracowali w towarzystwie swojej córki, Lindsey Turner. Odcinków jak dotąd zapowiedziano 10. Pojawią się w bibliotece Netfliksa już 19 stycznia 2023 roku. Czy nowa wersja sitcomu sprzed lat rozkocha w sobie kolejne pokolenia? I czy nowa generacja aktorów także ma szansę zrobić taką karierę aktorską, jak i serialowi rodzice?

W nowej, 10-odcinkowej odsłonie serialu powróci wielu bohaterów, których znaliśmy z oryginalnych Różowych lat 70. A wraz z nimi aktorzy. Różowe lata 90. trafią na Netfliksa już w styczniu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →