Pawbeats na scenie razem z KęKę, Noviką, Mariką i Luxtorpedą. To będzie wyjątkowy koncert!


22 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Producent Marcin Pawłowski aka Pawbeats wystąpi w Toruniu na premierowym koncercie promującym jego najnowszy krążek OUT.

Koncert z live bandem i zacnymi gośćmi, after party oraz panel dyskusyjny – tak zapowiada się event zorganizowany w Toruniu z okazji premiery najnowszej płyty OUT bydgoskiego producenta Marcina Pawłowskiego.

Na scenie auli AMK w Toruniu Pawbeats wystąpi z mnóstwem wyjątkowych, muzycznych osobistości. Lista zaproszonych artystów jest bowiem bardzo długa, a na pewno dnia wydarzenia pojawi się na niej jeszcze kilka gorących nazwisk. Na koncercie Pawbeats Out wystąpi m.in. Novika, Marika, Pola Rise, KęKę, Luxtorpeda, Buslav, Kali i Zeus!

Cała ta świetna ekipa razem z pawbeatsowym i chakrowym bandem zagra już 13 kwietnia w Toruniu. Będzie się działo!

Producent Marcin Pawłowski aka Pawbeats wystąpi w Toruniu na premierowym koncercie promującym jego najnowszy krążek OUT. Koncert z live bandem i zacnymi gośćmi, after party oraz panel dyskusyjny – tak zapowiada się event zorganizowany w Toruniu z okazji premiery najnowszej płyty OUT bydgoskiego producenta Marcina Pawłowskiego. Na scenie auli AMK w Toruniu Pawbeats wystąpi z mnóstwem wyjątkowych, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.