Fot. Jakub Kaczmarczyk

„Parostatkiem w piękny rejs” już nigdy nie zabrzmi tak samo. Zmarł Krzysztof Krawczyk


05 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Kto by się spodziewał, że w Święta „Wielkiej Nocy” będziemy przychodzić do Was z tego typu informacją. Jak podał manager Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, legendarny gitarzysta, piosenkarz i kompozytor zmarł w wieku 74 lat. Tragiczne doniesienia potwierdziła również żona artysty, Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Krawczyk w ostatnich dniach zmagał się z koronawirusem i jego objawami. Dwa dni temu muzyk opuścił jednak szpital, przekazując opinii publicznej, że czuje się już lepiej. Informację o swoim stanie zdrowia przekazał wówczas Super Expressowi:

Wychodzę ze szpitala. Dziękuję fanom za wsparcie. Żona czytała mi przez telefon wszystkie komentarze i życzenia. Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dzięki Bogu, że żyję.

Telewizja Polska podała, że w Niedzielę Wielkanocną Krzysztof Krawczyk zasłabł w domu rodzinnym i trafił do jednego z łódzkich szpitali. Niestety, tym razem nie udało się go odratować.

Zmarł Krzysztof Krawczyk, legenda polskiej sceny muzycznej
Fot. Grzegorz Michałowski

Krzysztofa Krawczyka zna każde pokolenie

Popularność i sława Krzysztofa Krawczyka już dawno zaczęła wykraczać poza „zwykłe” trasy koncertowe, zdobywane wyróżnienia i nagrody. Wiele z jego utworów na stałe zapisało się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiej piosenki, a sam artysta nieprzerwanie od 50 lat był jedną z największych polskich gwiazd sceny. 

Kto by się spodziewał, że w Święta „Wielkiej Nocy” będziemy przychodzić do Was z tego typu informacją. Jak podał manager Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala, legendarny gitarzysta, piosenkarz i kompozytor zmarł w wieku 74 lat. Tragiczne doniesienia potwierdziła również żona artysty, Ewa Krawczyk. Krzysztof Krawczyk nie żyje Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Krawczyk w ostatnich dniach zmagał się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →