Pablopavo i Ludziki – nowy teledysk i nietypowa trasa koncertowa


27 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Pablopavo i Ludziki zaprezentowali klip do utworu Brązowy i Niebieski. Dodatkowo zapowiedzieli niespotykaną dotąd trasę koncertową, która obejmie jedynie Warszawę. Sprawdźcie szczegóły.

Pablopavo i Ludziki to zespół stworzony przez Pawła Sołtysa, który tworzy pod pseudonimem Pablopavo. Artysta związany jest również z zespołem Vavamuffin.

W sieci pojawił się właśnie teledysk do utworu Brązowy i Niebieski, który pochodzi z ostatniego albumu zespołu – Marginal (2018). Za reżyserię klipu odpowiada Marcin Podolec, natomiast produkcja jest dziełem grupy Yellow Tapir Films.

Pablopavo i Ludziki – Brązowy i Niebieski

Jednocześnie Pablopavo i Ludziki zapowiedzieli także nietypową trasę koncertową, która obejmie… różne dzielnice Warszawy.

W ostatnich miesiącach polscy wykonawcy zapełniają coraz większe sale, hale, nawet stadiony. Bardzo nas to cieszy. Świetnie, że publiczność gremialnie chodzi na koncerty polskich wokalistów, raperów, zespołów. Nasz pomysł jest nieco inny, ani lepszy ani gorszy. Wymyśliliśmy sobie tournée dookoła Warszawy. Codziennie koncert w innej dzielnicy, w innym klubie, domu kultury, klubokawiarni. W tych miejscach gdzie wiele zespołów debiutuje, w miejscach które od lat starają się pokazywać ludziom rzeczy nowe, nieszablonowe, alternatywne. Takie, na których na razie nie da się zarobić. To nasz ukłon wobec tych wszystkich osób, które, mówiąc górnolotnie, pracują u podstaw kultury w naszym mieście. Pomysł to ryzykowny i pewnie lekko szalony, ale tylko takie zasługują na swoje miano. Każdy z tych koncertów będzie nieco inny, sami jesteśmy ciekawi jak to wyjdzie.

Pablopavo i Ludziki – Pierwsze Tournee Warszawskie

18.11. – Warszawa, Karrot Kawa i Kultura
19.11. – Warszawa, Regeneracja
20.11. – Warszawa, Klubokawiarnia Kicia Kocia
21.11. – Warszawa, Klub Hydrozagadka
22.11. – Wawerskie Centrum Kultury
23.11. – Warszawa, Dom Kultury Świt
24.11. – Warszawa, Pardon, To Tu

Pablopavo i Ludziki zaprezentowali klip do utworu Brązowy i Niebieski. Dodatkowo zapowiedzieli niespotykaną dotąd trasę koncertową, która obejmie jedynie Warszawę. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pablopavo i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →