O.S.T.R. rusza w trasę Życie po Śmierci – Autentycznie. Zobacz promujący klip

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. i DJ Haem podjęli się realizacji specjalnej wersji ostatniego albumu rapera, która w wydaniu koncertowym przybrała postać trasy “Życie po śmierci. Autentycznie” – materiał z płyty na żywo w oparciu o sekstet instrumentalny.

“Życie po śmierci” to jeden z najlepiej sprzedających się albumów ubiegłego roku (Bestseller Empiku 2016 za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy). Zapis wydarzeń związanych z trudnymi przejściami zdrowotnymi znalazł zaskakująco dużo odbiorców nie tylko wśród ścisłego kręgu fanów, ale i wśród masowego odbiorcy.

O.S.T.R. postanowił przenieść płytę na scenę w instrumentalnym wydaniu. Raper grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy akompaniament nie spoczął na tak dużym zespole przy wykorzystaniu wyjątkowych jak na hip-hop czy muzykę rozrywkową instrumentarium – harfy, wiolonczeli czy fortepianu. Z pomocą pospieszyła trójka muzyków: pianista Wojtek Krukowski, DJ Haem oraz perkusista Wojtek Fedkowicz przystąpili do aranżowania takich klasyków jak “Spowiedź” czy “Nie pisz sms’ów”.

ostr autentycznie

Koncerty “Autentycznie” wyróżniają się samą koncepcją akustycznego jednej i tej samej płyty od początku do końca. Wszystkie wydarzenia na trasie “Autentycznie” – miejsca od krakowskiego Teatru Variete po warszawski Teatr Syrena wskazują na to, że będziemy mieli do czynienia z kameralnym, muzycznym seansem. Bilety na trasę dostępne tylko w sprzedaży internetowej przez asfaltshop.pl.

Jest już klip, który przedstawia nową instrumentalną aranżację tytułowego utworu z płyty “Życie po śmierci”, w wykonaniu pełnego składu koncertowego nadchodzącej trasy “Autentycznie”.

O.S.T.R. “Życie po śmierci. Autentycznie” – lista koncertów:

10.03 / 11.03 – Chorzów – Chorzowskie Centrum Kultury
16.03 / 17.03 – Kraków – Teatr Variete
25.03 – Łódź – V6
29.03 / 23.04 – Warszawa – Teatr Syrena
31.03 / 1.04 – Gdańsk – Teatr Szekspirowski
21.04 / 22.04 – Wrocław – Teatr Impart
29.04 – Toruń – Dwór Artusa

Skład zespołu:

Adam Ostrowski
Jakub Krukowski – fortepian / rhodes piano
Agnieszka Grela-Fedkowicz – harfa
Sylwia Spodobalska – wiolonczela
Jacek Fedkowicz – kontrabas / gitara basowa
Wojtek Fedkowicz – perkusja
Piotr Jończyk – perkusjonalia

O.S.T.R. i DJ Haem podjęli się realizacji specjalnej wersji ostatniego albumu rapera, która w wydaniu koncertowym przybrała postać trasy “Życie po śmierci. Autentycznie” – materiał z płyty na żywo w oparciu o sekstet instrumentalny. “Życie po śmierci” to jeden z najlepiej sprzedających się albumów ubiegłego roku (Bestseller Empiku 2016 za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy). Zapis […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →