Jimmy Kimmel na gali Oscarów 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nagrody Akademii to najbardziej rozdmuchane filmowe wydarzenie. Poza nominacjami, największą uwagę przykłada się do gospodarzy wieczoru. Jimmy Kimmel poprowadzi Oscary 2017.

To już 89. gala wręczania Academy Awards. Głosowanie na filmowe nominacje odbędzie się w styczniu, a finałowy plebiscyt w lutym 2017 roku. Uroczysta prezentacja przypada na 26 lutego. Wieczór od 2002 roku odbywa się w Dolby Theater w Hollywood. W tym samym miejscu zostaną wręczone Oscary 2017.

Co roku w Stanach po ogłoszeniu prowadzącego wybucha burza. Druga nadciąga zaraz po zakończeniu gali. W ostatnich latach największe kontrowersje wywołali Seth MacFarlane (twórca Family Guya i Teda) i duet James FrancoAnne Hathaway. Wydaje się, że z Kimellem nie będzie takich problemów. Chociaż może powiać sucharem.

Najwięcej razy do prowadzenia podchodził Bob Hope, czyli aktor wodewilowy. Urodzony w 1903 roku artysta robił to 19 razy. Daleko w tyle jest Billy Crystal z 9 galami, Johny Carson z 5 i Whoopi Goldberg z 4. Co ciekawe, wśród prowadzących pojawili się także Fred Astaire i Frank Sinatra.

Nagrody Akademii to najbardziej rozdmuchane filmowe wydarzenie. Poza nominacjami, największą uwagę przykłada się do gospodarzy wieczoru. Jimmy Kimmel poprowadzi Oscary 2017. To już 89. gala wręczania Academy Awards. Głosowanie na filmowe nominacje odbędzie się w styczniu, a finałowy plebiscyt w lutym 2017 roku. Uroczysta prezentacja przypada na 26 lutego. Wieczór od 2002 roku odbywa się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →