La La Land jako 8-bitowa gra komputerowa RPG


22 lutego 2017

Podziel się newsem:

Ostatnie dni dzielą nas od poznania werdyktu Amerykańskiej Akademii Filmowej. Na razie główny kandydat do Oscarów doczekał się 8-bitowego remake’u.

Już w najbliższą niedzielę (w nocy z 26 na 27 lutego naszego czasu) poznamy werdykt Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Tegorocznym faworytem jest musical „La La Land”, który zgarnął aż 14 nominacji.

Tymczasem dzieło Damiena Chazella doczekało się 8-bitowej przeróbki, stylizowanej na oldschoolową grę RPG. Chociaż animacja pomija wspaniałą otwierającą scenę musicalową, ten brak rekompensują zgrabne żarty z najważniejszych momentów filmu. Urocze są też 8-bitowe loopy najbardziej rozpoznawalnych fragmentów ścieżki dźwiękowej.

Produkcja youtube’owego kanału CineFix, na którym ukazały się już m.in. podobne remake’i „Doctor Strange” i „Lotra 1”, całkiem nieźle w niecałych trzech minutach streszcza fabułę „La La Land”. Nawet hejterzy filmu powinni być oczarowani.

Bukmacherzy obstawiają, że „La La Land” zdobędzie dziewięć Oscarów. Wróżą „La La Land” statuetki w najważniejszych kategoriach – ma m.in. zostać najlepszym filmem. Tak twierdzą specjaliści z większości firm przyjmujących oscarowe zakłady (m.in. Unibet, Bet365 i Betsson.com). Z tego powodu nie opłaca się go obstawiać – postawiona złotówka w przypadku jego zwycięstwa przyniesie graczowi tylko 10 groszy.

Jeśli jeszcze czujecie niedosyt – oto 8-bitowy remix „City of Stars”!

Ostatnie dni dzielą nas od poznania werdyktu Amerykańskiej Akademii Filmowej. Na razie główny kandydat do Oscarów doczekał się 8-bitowego remake’u. Już w najbliższą niedzielę (w nocy z 26 na 27 lutego naszego czasu) poznamy werdykt Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Tegorocznym faworytem jest musical „La La Land”, który zgarnął aż 14 nominacji. Tymczasem dzieło […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →