Ørganek zaprezentował klip do utworu „Niemiłość”


11 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Utwór pochodzi z platynowej, dwupłytowej reedycji albumu Czarna Madonna.

Zespół Ørganek opublikował  klip do utworu Niemiłość. Teledysk został zrealizowany przez Bartosza Konopkę.

Lider zespołu, Tomasz Organek, mówi o teledysku:

Przedstawiamy Wam teledysk do piosenki „Niemiłość”. Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy. Dziękuję całej ekipie filmowej, pod przywództwem Bartka Konopki, za piękne przeżycia na planie filmowym, zaangażowanie oraz wrażliwość.

Reedycja Czarnej Madonny ukazała się w formie dwupłytowego albumu i zawiera dodatkowo pięć utworów.

Dwie spośród tych kompozycji to utwory do tekstów Edwarda Stachury: Jestem niczyj oraz Wędrówką życie jest człowieka. Innym znanym publiczności nagraniem jest Ta nasza młodość (autorstwa Zygmunta Koniecznego i Tadeusza Śliwiaka).

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia, odbędzie się koncert zespołu Ørganek w Katowicach. Podczas występu z pewnością będzie można usłyszeć utwory z najnowszego wydawnictwa.

Bilety możecie kupić na stronie BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.