Ørganek zaprezentował klip do utworu “Niemiłość”


11 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór pochodzi z platynowej, dwupłytowej reedycji albumu Czarna Madonna.

Zespół Ørganek opublikował  klip do utworu Niemiłość. Teledysk został zrealizowany przez Bartosza Konopkę.

Lider zespołu, Tomasz Organek, mówi o teledysku:

Przedstawiamy Wam teledysk do piosenki “Niemiłość”. Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy. Dziękuję całej ekipie filmowej, pod przywództwem Bartka Konopki, za piękne przeżycia na planie filmowym, zaangażowanie oraz wrażliwość.

Reedycja Czarnej Madonny ukazała się w formie dwupłytowego albumu i zawiera dodatkowo pięć utworów.

Dwie spośród tych kompozycji to utwory do tekstów Edwarda Stachury: Jestem niczyj oraz Wędrówką życie jest człowieka. Innym znanym publiczności nagraniem jest Ta nasza młodość (autorstwa Zygmunta Koniecznego i Tadeusza Śliwiaka).

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia, odbędzie się koncert zespołu Ørganek w Katowicach. Podczas występu z pewnością będzie można usłyszeć utwory z najnowszego wydawnictwa.

Bilety możecie kupić na stronie BILETOMAT.PL.

Utwór pochodzi z platynowej, dwupłytowej reedycji albumu Czarna Madonna.Zespół Ørganek opublikował  klip do utworu Niemiłość. Teledysk został zrealizowany przez Bartosza Konopkę.  Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Lider zespołu, Tomasz Organek, mówi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →