fot. Maciej Chomik

Orange Warsaw Festival 2022: mamy dla Was fotorelację z pierwszego dnia


04 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2022 sprawił, że odżyły wspomnienia z czasów, gdy nie było jeszcze pandemii, a rynek wydawał się tak rozpędzony, że nic nie będzie go w stanie zatrzymać choćby na krótką chwilę.

Orange Warsaw Festival 2022: świetne rozpoczęcie lata

Przez wyjątkowo długie, pandemiczne dwa lata branża koncertowa drżała o to, co przyniesie każda kolejna doba, a odwoływanie kolejnych wydarzeń stało się smutną codziennością. Nikt jednak nie wątpił, że ten stan rzeczy musi ulec korzystnej zmianie. I tak się właśnie stało.

3 czerwca 2022 roku był dniem, na który z utęsknieniem czekali wszyscy fani muzyki, przeczuwając, że teraz to już musi się udać. Na szczęście tak się stało, Orange Warsaw Festival 2022 wystartował bez zakłóceń, pozwalając zgromadzonym poczuć się tak, jakby wydarzenia z przełomu lat 10. i 20. były tylko zbiorową imaginacją.

Orange Warsaw Festival 2022
Kinny Zimmer na Orange Warsaw Festival 2022, fot. Maciej Chomik

Na piśmie i w kadrze

Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście, to uprzejmie zawiadamiamy, że my także wybraliśmy się silną reprezentacją na wydarzenie, które zainaugurowało jeden z najbardziej wzruszających muzycznie okresów letnich w historii.

Przez dwa dni będziemy dla Was relacjonować warszawskie przedsięwzięcie zarówno w naszych mediach społecznościowych (czyli na Instagramach: Rytmy.pl i Tango, a także TikToku), jak i na portalu. Na tym ostatnim pojawił się już zresztą tekst, w którym nasz wysłannik Jakub Wojakowicz rozpływa się nad koncertem rapera-performera Tylera, The Creatora, a to dopiero początek, bo wartych odnotowania zjawisk i gigów było dużo, dużo więcej.

Tymczasem zachęcamy Was do sprawdzenia poniżej fotorelacji występowo-festiwalowej z pierwszego dnia, którą przygotował dla nas niestrudzony fotograf Maciej Chomik. Nie tylko w przypadku, w którym nie mogliście przybyć na miejsce – bo kto wie, może akurat odnajdziecie siebie na naszych zdjęciach? Do zobaczenia pod sceną!

Sprawdź także: Orange Warsaw Festival 2022: śnieg w czerwcu i frytki z McDonalda na koncercie Tylera, The Creatora

Pierwszy dzień Orange Warsaw Festival 2022 sprawił, że odżyły wspomnienia z czasów, gdy nie było jeszcze pandemii, a rynek wydawał się tak rozpędzony, że nic nie będzie go w stanie zatrzymać choćby na krótką chwilę. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Orange Warsaw Festival 2022 – pierwszy dzień [fotorelacja]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →