materiały promocyjne

Nowe ogłoszenia Open’er Festival 2023. Zagraniczne gwiazdy i polski akcent


01 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

To nie koniec bogatego programu Open’er Festival. Podczas tegorocznej edycji wystąpi światowa gwiazda muzyki elektronicznej oraz słynny zespół indie.

Open’er Festival 2023 z zagranicznymi gwiazdami

Organizatorzy Open’er Festival nie zwalniają tempa. Line up wypełnia się o kolejnych artystów. 28 czerwca wystąpią Editors! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych indie grup ma na koncie takie hity jak Munich, Papillon, An End Has a Start, które z pewnością usłyszymy w Gdyni razem z materiałem z najnowszego albumu EBM.

fot. Open’er Festival

Fani muzyki elektronicznej będą zadowoleni z zapowiedzi koncertu Underworld. Muzycy światową popularność zyskali w 1996 roku za sprawą Born Slippy (Nuxx), i od tego czasu wciąż trzymają wysoki poziom. Duet wystąpi na Open’erze już 30 czerwca.

Koncerty polskich artystów

Jeśli brakowało wam na tegorocznej edycji polskich akcentów, na Open’er Festival zawitają trzy kolejne gwiazdy rodzimej sceny. Daria Zawiałow zagra 30 czerwca na jednym z nielicznych tegorocznych koncertów, podczas którego usłyszycie na żywo materiał z nowego albumu. Delikatne brzmienia alternatywnego popu Kaśki Sochackiej wybrzmią już 1 lipca, a Szczyl z wyjątkowym projektem 8171 LIVE, promujący jego ostatnie wydawnictwo, za które otrzymał Fryderyka, wystąpi już 29 czerwca.

Kto jeszcze na Open’er Festival?

Mimo że do wydarzenia pozostał już mniej niż miesiąc, Open’er wciąż wyciąga kolejny asy z rękawa w kontekście swojego programu. Na festiwalu zobaczymy takich artystów jak SZA, Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lizzo, Lil Nas X, Labrinth, Lil Yachty, Metro Boomin, Central Cee, Rina Sawayama, Paolo Nutini, OneRepublic, Queens of the Stone Age, Thundercat, Nothing But Thieves, Paolo Nutini, Machine Gun Kelly, Kaleo, Alyona Alyona, Caroline Polachek, Girl in Red, Young Fathers, Ezra Collective, Central Cee, David Kushner, Club2020, Bedoes 2115, Kuban, Kukon, DOMi & JD Beck, Brodka. Open’er Festival 2023 odbędzie się między 28 czerwca a 1 lipca w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo.

kadr z teledysku Kendricka Lamara

To nie koniec bogatego programu Open’er Festival. Podczas tegorocznej edycji wystąpi światowa gwiazda muzyki elektronicznej oraz słynny zespół indie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Open’er Festival 2023 z zagranicznymi gwiazdami Organizatorzy Open’er Festival nie zwalniają tempa. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →