materiały promocyjne

Labrinth wystąpi na Open’erze 2023! Zagra niesamowite utwory z „Euforii


08 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Soundtrack Euforii pokazał geniusz Labrintha w tworzeniu emocjonalnych utworów, których nie da się wyrzucić z głowy. Jego występy na żywo robią furorę na największych festiwalach na świecie. Już w lipcu przekonamy się o tym sami – artysta pojawi się na Open’er Festival 2023.

Labrinth na koncercie w Gdyni

Nawet jeżeli nie znacie Labrintha z jego solowej twórczości sprzed lat, z pewnością słyszeliście jego utwory w unikalnej ścieżce dźwiękowej serialu Euforia. Artysta zdołał stworzyć soundtrack spójny z emocjonalną fabułą i przekazem wizualnym serialu. Mało kto nie pokochał takich utworów, jak Still Don’t Know My Name, Formula, Never Felt So Alone z Billie Eilish oraz All For Us i I’m Tired z odtwórczynią głównej roli w produkcji HBO, Zendayą.

Wiemy już, że Labrinth wystąpi 1 lipca na scenie głównej Open’er Festival 2023!

Labrinth na Open’er Festival

Piosenki z Euforii oraz jego pozostałych albumów, w szczególności Imagination & the Misfit Kid (2019) oraz tegorocznego Ends & Begins, odegrał na zapierającym dech w piersiach koncercie podczas festiwalu Coachella. Gdy na scenie pojawiła się jako gościni Zendaya, piski fanów były tak duże, że ograniczyły jej odsłuch. Trudno spodziewać się jej występu na Open’erze, ale kto wie, być może w Gdyni dojdzie do legendarnego wydarzenia. Zobaczcie, jak Labrinth poruszył publikę na ostatnich koncertach. „Dopiero po nieprawdopodobnym występie na Coachelli udało się przekonać artystę i jego team do występu na letnim festiwalu w Europie” – pisali organizatorzy Open’era.

Gęsty line-up Open’era

Open’er zdecydowanie rozpieszcza, jeżeli chodzi o line-up. Na festiwalu zobaczymy takich artystów jak SZAArctic MonkeysKendrick LamarLizzoLil Nas XSZA, Rina Sawayama, Paolo Nutini, OneRepublic, Queens of the Stone Age, Thundercat, Nothing But Thieves, Paolo Nutini, Machine Gun Kelly, Kaleo, Alyona Alyona, Metro Boomin, Caroline Polachek, Girl in Red, Young Fathers, Ezra Collective, Central Cee, David Kushner, Club2020, Bedoes 2115, Kuban, Kukon, DOMi & JD Beck, Brodka. Więcej na temat line-upu dowiedziecie się tutaj. Open’er Festival 2023 odbędzie się między 28 czerwca a 1 lipca w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Soundtrack Euforii pokazał geniusz Labrintha w tworzeniu emocjonalnych utworów, których nie da się wyrzucić z głowy. Jego występy na żywo robią furorę na największych festiwalach na świecie. Już w lipcu przekonamy się o tym sami – artysta pojawi się na Open’er Festival 2023. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →