fot. Monika Chrustek

Open’er Festival 2023 z kolejnym headlinerem! To autor jednej z najlepszych płyt tego roku


08 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mikołajki obchodzimy w tym roku dwa dni później. Open’er Festival 2023 ogłosił kolejnego headlinera imprezy. Fani hip-hopu będą bardzo zadowoleni.

Open’er Festival 2023 ogłasza headlinera

Open’er Festival 2023 zdecydowanie rośnie w siłę i line-up przyszłorocznej edycji już na papierze (czy raczej ekranie komputera bądź smartfona) prezentuje się nadzwyczaj wybornie. Organizatorzy ogłosili właśnie kolejnego headlinera wydarzenia. Został nim Kendrick Lamar! Raper był często wymieniany i typowany jako artysta, którego uczestnicy chcieliby zobaczyć na festiwalu. Autor Mr. Morale & The Big Steppers wystąpi 1 lipca. Rzecz jasna na Orange Main Stage, bo gdzie indziej?

Jeden z najważniejszych artystów w historii hip-hopu, czternastokrotny laureat Grammy, zdobywca Emmy, autor multiplatynowych albumów, których streamy od dawna liczone są w miliardach, wystąpi w Gdyni 1 lipca! Od czasu przełomowego good kid, m.A.A.d city (2012), przez wybitne To Pimp a Butterfly (2015) i Damn (2017), aż po najnowszy, niezwykle ambitny Mr. Morale & The Big Steppers (2022) Lamar zyskał ogromne uznanie krytyków, a jego wpływ na kulturę światową dokumentuje m.in. pierwsza nagroda Pulitzera dla artysty spoza kręgów muzyki klasycznej i jazzu. Kendrick jest również współzałożycielem wielowymiarowego kreatywnego kolektywu pgLang. Muzyczny wizjoner. Hip-hopowy geniusz. K-Dot headlinerem Open’era 2023!

– czytamy na stronie organizatora.
Open'er Festival 2023, Kendrick Lamar
Facebook / Open’er

Kolejnym ogłoszonym dziś artystą jest raper Lil Nas X, który został co-headlinerem pierwszego dnia festiwalu! Raper wystąpi w Polsce po raz pierwszy. Wystąpi 28 czerwca na Orange Main Stage!

Open'er Festival 2023 z kolejnym headlinerem! To autor jednej z najlepszych płyt tego roku
Facebook / Open’er

Line-up? Jak dotąd marzenie

Line-up Open’er Festival 2023 to jak na razie bardzo mocne ogłoszenia. Wiadomo już, że w przyszłym roku w Gdyni zagrają Arctic Monkeys (headlinerzy!), Queens of the Stone Age, Nothing But Thieves, OneRepublic oraz Lizzo (co-headlinerka). Miejsca w line-upie Open’er Festival 2023 jest jeszcze naprawdę sporo i patrząc po skali dotychczasowych ogłoszeń, można spodziewać się, że będzie naprawdę grubo. Festiwal odbędzie się w dniach 28 czerwca-1 lipca 2023 roku.

Mikołajki obchodzimy w tym roku dwa dni później. Open’er Festival 2023 ogłosił kolejnego headlinera imprezy. Fani hip-hopu będą bardzo zadowoleni. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Open’er Festival […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →