Jak jest na Open’er? 1. dzień festiwalu należał do Radiohead i Solange! “Wulkan energii!”


29 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Za nami 1. dzień największego święta muzycznego w Polsce. Jaki jest Open’er w tym roku? Co działo się na lotnisku w Kosakowie? Sprawdźcie naszą relację z 1. dnia Open’er Festival 2017!

Ruszył Open’er 2017! 28 czerwca na scenie pojawiły się takie gwiazdy, jak Radiohead, Solange, Arca czy James Blake. Tegoroczne święto muzyki zaczęło się więc dość spokojnie i lirycznie, ale najbardziej zagorzali festiwalowicze już wczesnym popołudniem biegiem przedostawali się pod scenę.

 


Jaki jest Open’er 2017? Z relacji internautów wynika, że 1. dnia festiwalu hitem był występ Radiohead. Zespół zagrał m.in.  kawałki ze swojej kultowej płyty OK Komputer, której reedycja miała premierę 23 czerwca.

 

 

Niezłe show zrobiła też Solange ze swoim zespołem. Występ siostry Beyonce docenił m.in. Hirek Wrona.

 

#solange @saintrecords ?

Post udostępniony przez Andż Michalak (@andz_michalak)

Poza tym na Open’er Festival 2017 28 czerwca w Gdyni zagrały takie gwiazdy, jak Arca, Black Coffee i James Blake. Zobaczcie, jak pierwszy dzień imprezy wyglądał oczami festiwalowiczów. :)

 

 

#Rae #Sremmurd #concert #opener #love #Gdynia #openerfestival #best #wild #boys ??

Post udostępniony przez Klaudia Wieczorek (@klaudia__wieczorek)

 

Za nami 1. dzień największego święta muzycznego w Polsce. Jaki jest Open’er w tym roku? Co działo się na lotnisku w Kosakowie? Sprawdźcie naszą relację z 1. dnia Open’er Festival 2017! Ruszył Open’er 2017! 28 czerwca na scenie pojawiły się takie gwiazdy, jak Radiohead, Solange, Arca czy James Blake. Tegoroczne święto muzyki zaczęło się więc […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →