The xx kolejnym headlinerem Open’era


19 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

The xx dołączyli właśnie do składu tegorocznego Open’era, który i tak jest już pełen gwiazd. A to dopiero początek ogłoszeń.

Open’er 2017 odbędzie się w dniach 28.06-1.07. Lista ogłoszonych do tej pory artystów prezentuje się następująco: Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The xx, G-Eazy, Mac Miller, James Blake, Prophets Of Rage.

Teraz do line-upy dołączyli The xx, którzy dopiero 13 stycznia wydali swoją trzecią płytę “I See You”, promowaną przez single “On Hold” i “Say Something Loving”. Grupa niedawno odwiedziła Polskę – 30 listopada zagrała w Poznaniu, a 1 grudnia w Warszawie.

Przedwczoraj zespół wystąpił w “Tonight Show” Jimmy’ego Fallona. Zobaczcie, jak wykonali swój drugi singiel z nowej płyty:

The xx dołączyli właśnie do składu tegorocznego Open’era, który i tak jest już pełen gwiazd. A to dopiero początek ogłoszeń. Open’er 2017 odbędzie się w dniach 28.06-1.07. Lista ogłoszonych do tej pory artystów prezentuje się następująco: Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The xx, G-Eazy, Mac Miller, James Blake, Prophets Of Rage. Zobacz także Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →