Open’er Festival 2018: Pierwszy headliner to prawdziwy sztos!


24 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Występ tej grupy to wystarczający powód, by już teraz zabukować sobie bilety na przyszłoroczną edycję Open’er Festival!

Tegoroczny Open’er zebrał bardzo dobre opinie wśród festiwalowiczów i artystów. Doskonały line up z takimi gwiazdami, jak MIA, Lorde czy Solange i gorąca atmosfera sprawiły, że impreza należała do bardzo udanych, mimo jak zwykle kapryśnej pogody.

Wszystko wskazuje na to, że organizatorzy nie spuszczają z tonu i Open’er Festival 2018 będzie obowiązkowym punktem programu dla wszystkich wielbicieli dobrej muzyki. Właśnie ogłoszono bowiem pierwszego headlinera, którym są ci szeleni panowie. :) :) :)

Tak! Panie i Panowie, Gorillaz wystąpi na Open’er Festival 2018! Ten wirtualny zespół założony przez Damona Albarna i Jamie Hewletta w czerwcu po raz pierwszy odwiedził Polskę, dając dwa świetne koncerty w Warszawie i Katowicach.

Kto je przegapił – w lipcu 2018 roku będzie miał okazję nadrobić zaległości. :) Line up Open’er Festival 2018 rozpoczyna się wyśmienicie. Ciekawe, kto niedługo dołączy do chłopaków z Gorillaz. Macie jakieś typy?

Występ tej grupy to wystarczający powód, by już teraz zabukować sobie bilety na przyszłoroczną edycję Open’er Festival! Tegoroczny Open’er zebrał bardzo dobre opinie wśród festiwalowiczów i artystów. Doskonały line up z takimi gwiazdami, jak MIA, Lorde czy Solange i gorąca atmosfera sprawiły, że impreza należała do bardzo udanych, mimo jak zwykle kapryśnej pogody. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →