fot. kadr z teledysku

Ofelia wyznaje prostą zasadę: „Na przypale albo wcale”. Nadchodzi nowa trasa koncertowa wokalistki


14 września 2022

Podziel się newsem:

Ofelia po raz kolejny ruszy w trasę klubową. Wokalistka właśnie ogłosiła nowe koncertowe tournée z albumem 8.

Magiczne 8 nadchodzi

Drodzy Państwo, przywitajmy gromkimi brawami Ofelię, Tymoteusza, Helenę, Samantę, Lisę, Mirandę, Terry, Igę i Chloé. Panie (a także jeden Pan) wyruszają bowiem w nową trasę koncertową, która już tej jesieni i zimy zagości w sercach polskich klubów.

Przeczytaj także: Ofelia: 8, czyli feminizm nie jest tylko o kobietach [recenzja]

Ofelia
fot. materiały prasowe

8 to konceptualny album pełen skrajności, które jednak w jego strukturze zostały spięte bardzo zgrabną klamrą. Osiem przeróżnych osobowości, a także osiem twarzy będących zbiorem najróżniejszych historii zbiegło się przecież w jedno ciało, w jedną artystkę, która postanowiła swoje emocje rozbić na przeróżne perspektywy narracyjne. Do tego wszystkiego warto dodać jeszcze żywiołową współpracę z Kubą Karasiem i wykorzystanie autorskich tekstów i kompozycji – w takim połączeniu musi się udać po prostu wszystko. I udało się, a Ofelia tym samym uraczyła nas kolejnym albumem, który już w najbliższych miesiącach zostanie zaprezentowany w aż pięciu miastach.

Już na początkowym etapie pracy nad albumem „8”, założenie było takie, żeby ten materiał sprawdzał się właśnie w relacji z publicznością. Efekt jest taki, że nie mogę się doczekać, żeby krzyczeć na «na przypale albo wcale». Nic tak nie cieszy, jak zderzenie muzyki, nad która się pracowało ostatnie lata z publicznością, bo ta energia to jakiś kosmos

– mówi Ofelia.

NA PRZYPALE ALBO WCALE – daty koncertów:

  • 19.11 (sobota) – Poznań / Tama
  • 23.11 (środa) – Gdańsk / Drizzly Grizzly
  • 4.12 (niedziela) – Kraków / Kwadrat
  • 8.12 (czwartek) – Wrocław / Stary Klasztor
  • 11.12 (niedziela) – Warszawa / Palladium

Ofelia po raz kolejny ruszy w trasę klubową. Wokalistka właśnie ogłosiła nowe koncertowe tournée z albumem 8. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →