studio Marathon/Jetix

Odlotowe Agentki” wracają. Poczułeś już nostalgię?


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Odlotowe Agentki właśnie zaliczają swój wielki powrót. Ostatni sezon został wyemitowany w 2013 roku, ale serial po prawie dziesięciu latach znowu trafi na wizję. Halo, Jerry?

Odlotowe Agentki Here we go, here we go

Przygody Sam, Clover i Alex oglądałam jeszcze na Jetixie (obecnie pierwszy sezon jest dostępny na polskim Netflixie) i był to jeden z moich ulubionych seriali telewizyjnych. Fabuła oczywiście była względnie powtarzalna, tak, jak w przypadku Scooby Doo, lecz wówczas totalnie nie odbierało mi to frajdy z oglądania. Odlotowe Agentki należą do puli tych mega nostalgicznych produkcji, do których wraca się z łezką w oku. Myślę, że nikt się nie pogniewa, jeżeli wrzucę je do jednego worka z Aparatką, W.I.T.C.H., Światem według Ludwiczka, H2O wystarczy kropla czy Ach ten Andy!

Laserowa szminka i odrzutowy plecak, mgiełka w spreju – kto nie kojarzy tych ikonicznych gadżetów? Wygląda na to, że emocje towarzyszące rozdawaniu sprzętu przez Jerry’ego i Gladys powrócą.

Przeczytaj: Już wkrótce wielki powrót komiksów W.I.T.C.H. Czarodziejki. Jaka seria z naszego dzieciństwa zostanie wskrzeszona następna?

Odlotowe Agentki nowy sezon premiera
studio Marathon/Jetix

Odlotowe Agentki oficjalnie wracają! Lepsze niż kiedykolwiek?

Jako jeden z pierwszych informacją podzielił się Thomas Astruc, animator, twórca serialu Miraculous Ladybug.

Nie wiem, czy jest to już [dobrze znane] w całym [w Internecie], ale właśnie się dowiedziałem, że… TWORZYMY NOWY SEZON ODLOTOWYCH AGENTEK

– napisał Thomas Astruc na swoim Twitterze.

Artysta tylko przekazał dalej dobrą nowinę – przyznał, że sam nie jest zaangażowany w projekt. Dodał jednak, że bardzo cieszy go wznowienie serii.

Bardzo mnie to cieszy. Była to jedna z pierwszych zachodnich serii akcyjno-komediowych z dziewczynami na czele. Utorowała drogę dla wielu po nich. Cieszę się, że widzę je z powrotem. A wraz z ulepszaniem technologii animacji powinno być jeszcze lepiej

– napisał Astruc.

Siódmy sezon Odlotowych Agentek nie ma jeszcze zapowiedzianej daty premiery. Będziecie oglądać?

Totally Spies – Theme Song – Intro – Here We go

Odlotowe Agentki właśnie zaliczają swój wielki powrót. Ostatni sezon został wyemitowany w 2013 roku, ale serial po prawie dziesięciu latach znowu trafi na wizję. Halo, Jerry? Odlotowe Agentki – Here we go, here we go Przygody Sam, Clover i Alex oglądałam jeszcze na Jetixie (obecnie pierwszy sezon jest dostępny na polskim Netflixie) i był to […]

Kup bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2022

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →