kadr z serialu „Odlotowe agentki”

„Odlotowe agentki” powrócą w nowej odsłonie po 10 latach


26 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Platforma Cartoon Network poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o powstawaniu 7. sezonu Odlotowych agentek.

Odlotowe agentki powrócą!

A więc to oficjalne. Odlotowe agentki powrócą z 7. sezonem! Platforma Cartoon Network poinformowała, że nowe przygody Sam, Alex i Clover obejrzymy już w 2024 roku. Zakończenie szóstego sezonu w 2013 roku sugerowało koniec przygód i pójście dziewczyn do college’u, jednak według plotek w nowej odsłonie agentki przeniosą się do zupełnie nowego miasta i napotkają nowych przeciwników. Nie wiadomo, czy do prac nad produkcją powrócą aktorki i aktorzy głosowi znani z poprzednich sezonów. Dość tajemniczo brzmi jednak odpowiedź firmy produkującej serial, Banijay Kids & Family, którą zapytano, czy będzie to reboot poprzednich części, czy raczej nowa odsłona przygód Odlotowych agentek. Odpowiedzieli, że… „to i to”. Jesteśmy niezwykle ciekawi, co to tak naprawdę oznacza, ale jedno jest pewne. Sam, Alex i Clover powrócą!

Oficjalne potwierdzenie Cartoon Network

Plotki pojawiły się już ponad rok temu

Plotki o tym, że Odlotowe agentki miałyby powrócić, pojawiły się tak naprawdę już w styczniu 2022 roku. Jeden z rysowników studia Thomas Astruc odpowiedzialnego za kultowy serial zdradził, że prowadzone są prace nad 7. sezonem. Na próżno było jednak szukać oficjalnych potwierdzeń czy szczegółów dotyczących nowych części francuskiej animacji. Wielu fanów Odlotowych agentek, po początkowej ekscytacji, z pewnością już straciło nadzieję. Szczególnie patrząc na to, że od rewelacji minął już ponad rok. Jak się jednak okazuje, nigdy nie wolno jej tracić!

Platforma Cartoon Network poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o powstawaniu 7. sezonu Odlotowych agentek. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Odlotowe agentki powrócą! A więc to oficjalne. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →