Charles Sykes, AP

Big Time Rush niczym Jonas Brothers. Zespół po latach wyrusza na trasę


20 lipca 2021

Podziel się newsem:

Big Time Rush to kolejny obrazek z dzieciństwa, zaraz po Hannie Montanie czy iCarly. Chłopaki po udziale w serialu zaczęli faktycznie grać koncerty jako boysband i cieszyli się sporą popularnością. Po siedmiu długich latach milczenia ogłosili reaktywację grupy.

Big Time Rush – childhood calling

Wydaje mi się, że ktokolwiek oglądał w przeszłości ten serial, chętnie przeszedłby się na koncert Kendalla, Logana, Jamesa i Carlosa. Ot tak, z czystego sentymentu lub dla samego show. Kiedy Big Time Rush leciało na antenie Nickelodeon, chłopaki występowali z typową popówą do potupania, może nawet trochę tandetną. Ale, ale – także w samym serialu zaliczyli colabo z m.in. Snoop Doggiem, czy Jordin Sparks, którzy pojawili się na ekranie (i w piosenkach!), jako gwiazdy gościnne. Kontent sympatyczny, komediowy, nastawiony oczywiście na dzieci. Tylko że dzieci, jak to dzieci – rosną. A stare słabości jednak z nami zostają.

Big Time Rush – Boyfriend (Official Music Video) ft. Snoop Dogg

To jest taka muzyka, o której przypominam sobie raz na parę miesięcy, puszczam kilka piosenek, a potem usatysfakcjonowana mogę spać spokojnie. Z tego samego powodu zdarza się przecież wracać do produkcji typu High School Musical, czy Camp Rock. Możemy spokojnie zaklasyfikować BTR w kategorii muzycznych guilty pleasures. Aczkolwiek, wciąż uważam, że nie ma nic wstydliwego w pobujaniu się do chwytliwego kawałka boysbandu. Na co dzień nie słucham i słuchać nie będę, ale lubić, lubię.

Przeczytaj: Wielki powrót „iCarly”! Znamy datę premiery rebootu

Big Time Rush powraca koncerty
fot. materiały prasowe Nickelodeon

Big Time Rush – wielki powrót. Zespół zapowiada trasę koncertową

Wszystko zaczęło się niewinnie, a mianowicie: członkowie grupy zmienili swoje zdjęcia profilowe na Instagramie na jednakowe, czerwone tło. To było pierwszym sygnałem, który dał fanom do myślenia. Wczoraj bomba pękła, bowiem na YouTube pojawiła się zapowiedź grudniowej trasy BTR.

Big Time Rush – December Tour Announcement

Na razie zostały podane jedynie dwie daty koncertów w Stanach Zjednoczonych, lecz podejrzewam, że to dopiero początek niespodzianek, jakie przygotowuje zespół. Na pre-sprzedaż biletów można zapisać się na oficjalnej stronie BTR.

Big Time Rush to kolejny obrazek z dzieciństwa, zaraz po Hannie Montanie czy iCarly. Chłopaki po udziale w serialu zaczęli faktycznie grać koncerty jako boysband i cieszyli się sporą popularnością. Po siedmiu długich latach milczenia ogłosili reaktywację grupy. Big Time Rush – childhood calling Wydaje mi się, że ktokolwiek oglądał w przeszłości ten serial, chętnie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →