fot. materiały prasowe

“Monster High” wraca w sezonie strachów


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Monster High: od kultowego serialu do filmu live action. Czy produkcja przekona i starych, i nowych widzów?

Monster High: czy granie na wspomnieniach się opłaci?

Kiedyś serial, gry, lalki (gazetki, naklejki i całe mnóstwo tego teenage stuffu), obecnie… Monster High wraca do popkultury w postaci filmu live action, podobnie jak jakiś czas temu powrócił Klub Winx. Czy to dobra decyzja na przywrócenie kultowych bohaterów do życia? Opinie są różne – kwestią sporną jest tu przede wszystkim wygląd ikonicznych postaci, który odbiega od wyobrażeń fanów o Straszyciółkach.

Film w dniu premiery ukaże się na Paramount+, czyli na tej samej platformie, która dystrybuuje reboot iCarly. Dacie się namówić na powrót do Straszyceum?

Przeczytaj: Monster High powraca, czyli nadciąga fala nostalgii

Monster High film premiera
Monster High / fot. Paramount+

Rok szkolny w Straszyceum

Paramount+ sukcesywnie wrzuca materiały zapowiadające nadciągającą produkcję. W first looku można zobaczyć m.in. Clawdeen Wolf, Draculaurę, Frankie Stein oraz Deuce’a Gorgona. Wiadomo, że produkcja będzie filmem pełnometrażowym z elementami musicalu.

Najważniejsze pytanie brzmi: kiedy premiera? Odpowiedź wcale nie jest tak oczywista. Jasne, że Monster High ukaże się na tegoroczny spooky season, aczkolwiek nie, jak podejrzewało wielu, w same Halloween. Produkcja na streamingi wejdzie nieco wcześniej – szóstego października. Kocyk, pumpkin spice latte, seans filmowy – i już mamy idealny przepis na wieczór dla prawdziwych jesieniar i jesieniarzy.

Monster High: od kultowego serialu do filmu live action. Czy produkcja przekona i starych, i nowych widzów? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Monster High: czy granie na wspomnieniach się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →