O.S.T.R. singlem „Chevy Impala” wraca do klasycznych brzmień!


06 listopada 2018

Podziel się newsem:

Nowy utwór O.S.T.R. to nostalgiczna podróż Chevroletem do złotych czasów hip hopu.

“Chevy Impala” to kawałek będący ukłonem Ostrego w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień, który muzycznie nawiązuje do klimatu Zachodniego Wybrzeża.

W nowym singlu raper nostalgicznie wraca do sweet ’90s oraz komentuje sytuację we współczesnym hip hopie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, za gramofony DJ Haem, a zdjęcia do klipu i reżyseria to robota Michała Kaweckiego i Bartka Jankowskiego.

Stawiamy sprawę jasno. W utworze “Chevy Impala” usłyszycie takiego Ostrego, na jakiego od dawna czekaliście i jakiego dawno nie słyszeliście.

Tak odlskulowy kawałek rapera zapowiada Asfalt Records. Tęskniliście za Ostrym w takim wydaniu?

Nowy utwór O.S.T.R. to nostalgiczna podróż Chevroletem do złotych czasów hip hopu. “Chevy Impala” to kawałek będący ukłonem Ostrego w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień, który muzycznie nawiązuje do klimatu Zachodniego Wybrzeża. W nowym singlu raper nostalgicznie wraca do sweet ’90s oraz komentuje sytuację we współczesnym hip hopie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

O.S.T.R. - koncerty

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.