O.S.T.R. napisał autobiografię. Ruszyła przedsprzedaż


10 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera książki Brzydki, zły i szczery już w maju. Do wydawnictwa dołączone będą ciekawe dodatki.

Nakładem wydawnictwa Wielka Litera, 15 maja ukaże się oficjalna, osobista i własnoręcznie napisana autobiografia O.S.T.R. pod tytułem Brzydki, zły i szczery.

Narracja autora obejmuje okres od pierwszej fascynacji hip-hopem w szkole, aż po dramatyczny przełom w życiu rapera, jaki miał miejsce w czasie pamiętnego koncertu w Bielsku-Białej.

O.S.T.R. na kartach książki wykazał się ciętym piórem i humorem, dzięki czemu kolejne rozdziały pożera się w błyskawicznym tempie z nieznikającym uśmiechem na twarzy. Wiele szczegółów nieznanych było nawet rodzinie artysty.

Żaden ze mnie Sienkiewicz, ale uparłem się, że sam osobiście napiszę tę książkę, bez pomocy zawodowców. Nie chciałem iść, jak większość, na łatwiznę, udzielając obszernego wywiadu profesjonalnemu redaktorowi, który swoim piórem ubierze moją historię w ładne zdania. Pomysł powstał trzy lata temu i mimo, że jego realizacja zajęła trochę czasu, w końcu mogę pochwalić się jego ukończeniem. Będzie mi bardzo miło, jeśli ktokolwiek zdecyduje się na przeczytanie tej książki. Uczciwie, konkretnie, bez lania wody, po prostu Brzydki, zły i szczery.

Oprócz regularnego wydania, książka jest dostępna także w dwóch wersjach limitowanych, wzbogaconych o historyczne i autentyczne demo O.S.T.R. Epidemia 99 na CD oraz kasecie magnetofonowej.

Epidemia 99 to oficjalne, historyczne demo O.S.T.R. nagrane w roku – oczywiście – 1999. Raper nagrał materiał w czasie “urlopu w szkole”, a następnie rozdał osobiście sto egzemplarzy tej demówki wśród bliższych i dalszych znajomych. Niektóre elementy z tego nagrania można rozpoznać w późniejszych wydawnictwach artysty.

Wydawnictwo można już kupić w przedsprzedaży tutaj. Ceny zaczynają się już od 39,90 PLN.

Premiera książki Brzydki, zły i szczery już w maju. Do wydawnictwa dołączone będą ciekawe dodatki. Nakładem wydawnictwa Wielka Litera, 15 maja ukaże się oficjalna, osobista i własnoręcznie napisana autobiografia O.S.T.R. pod tytułem Brzydki, zły i szczery. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →