Nowy singiel od tria Waglewski Fisz Emade – „Na Księżyc”


28 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Trio Waglewski Fisz Emade zaprezentowało nowy singiel Na Księżyc, zapowiadający ich nadchodzący album Duchy ludzi i zwierząt.

Kolejne nowości od Waglewski Fisz Emade

Rodzinny kolektyw Waglewskich nie zwalnia tempa. Dopiero co otrzymaliśmy od nich poruszający teledysk do pierwszego singla zwiastującego ich nowy album – Ziemia, a już dzielą się kolejnymi nowościami.

Waglewski Fisz Emade – Ziemia, zobacz teledysk

Na Księżyc – nowy singiel Waglewski Fisz Emade

Tym razem muzycznie jest zdecydowanie bardziej pogodnie i dynamicznie. Jednak jeśli chodzi o warstwę liryczną i idący za utworem przekaz – artyści oczywiście nie zawodzą i jak już zdążyli nas przyzwyczaić, wciąż śpiewają aktualnie, społecznie i istotnie. Posłuchajcie singla Na księżyc!

Duchy ludzi i zwierząt – premiera nowego albumu Waglewski Fisz Emade już za chwilę

Najnowszy album Wojciecha, Bartosza „Fisza” i Piotra „Emade” Waglewskich, Duchy ludzi i zwierząt, ukaże się już 9 października. Będzie to trzecia wspólna płyta tego artystycznego tria, a jednocześnie pierwsza po aż siedmioletniej stagnacji wydawniczej. Więcej o tym wydawnictwie piszemy tutaj.

Wagelwski Fisz Emade Duchy ludzi i zwierząt
Wagelwski Fisz Emade – Duchy ludzi i zwierząt, okładka

Waglewski Fisz Emade – koncert premierowy

Kilka dni przed ukazaniem się płyty artyści zagrają wyjątkowy koncert premierowy, podczas którego, po raz pierwszy będziecie mieli okazję usłyszeć piosenki z niewydanego jeszcze albumu Duchy ludzi i zwierząt. Koncert odbędzie się dokładnie w najbliższą niedzielę, 4 października w warszawskiej Scenie Relax.

Waglewski Fisz Emade

Chwilę później wystartuje również trasa koncertowa promująca album, która obejmie przystanki w kilku największych miasta Polski. Bilety na koncert w Poznaniu, który odbędzie się 14 listopada znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Waglewski Fisz Emade

Trio Waglewski Fisz Emade zaprezentowało nowy singiel Na Księżyc, zapowiadający ich nadchodzący album Duchy ludzi i zwierząt. Kolejne nowości od Waglewski Fisz Emade Rodzinny kolektyw Waglewskich nie zwalnia tempa. Dopiero co otrzymaliśmy od nich poruszający teledysk do pierwszego singla zwiastującego ich nowy album – Ziemia, a już dzielą się kolejnymi nowościami. Waglewski Fisz Emade – […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

WAGLEWSKI FISZ EMADE – 14.11.2020, AULA ARTIS, POZNAŃ

Biletomat.pl
100 - 140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.