Waglewski Fisz Emade wracają z nowym singlem „Ziemia”


22 września 2020

Podziel się newsem:

Rodzinne trio odkrywa kolejne karty swojego fonograficznego powrotu. Posłuchajcie nowego singla Ziemia i sprawdźcie szczegóły nadchodzącej płyty.

Waglewski Fisz i Emade ponownie łączą siły i zapowiadają nowy album

Siedem lat – tyle musieliśmy czekać na nowości od rodzinnego kolektywu Waglewskich. Bracia i ojciec ponownie łączą siły we wspólnym projekcie Waglewski Fisz Emade, czego efektem będzie ich nowy, trzeci album.

Wagelwski Fisz Emade Duchy ludzi i zwierząt

Waglewski Fisz i Emade – Duchy ludzi i zwierząt, data premiery i szczegóły albumu

Duchy ludzi i zwierząt. To tytuł nadchodzącego wydawnictwa, za którym stoi trio Wojciech, Bartosz i Piotr Waglewscy. Album ukaże się dokładnie za miesiąc, 9 października. W opisie płyty czytamy:

Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym. Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie. Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na Duchach ludzi i zwierząt brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu.

Sam Wojciech Waglewski dodaje jednak również:

Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…

Waglewski Fisz Emade – Duchy ludzi i zwierząt, zapowiedź albumu

Waglewski Fisz Emade – Duchy ludzi i zwierząt, tracklista, okładka

Na albumie znajdzie się jedenaście nowych utworów. Za kompozycje i słowa na albumie Duchy ludzi i zwierząt odpowiadają Wojciech i Bartosz (Fisz) Waglewscy. Producentem muzycznym płyty jest Piotr (Emade) Waglewski. Gościnnie na płycie usłyszymy również: Annę Prokopczuk (altówka i głos), Mariusza Obijalskiego (fortepian i instrumenty klawiszowe) oraz Dominika Frankiewicza (wiolonczela). Oto tracklista i okładka albumu:

 1. Ziemia
 2. Słowo
 3. Na Księżyc
 4. Nielegalny kolor
 5. Chciałbym
 6. Król
 7. Pościg
 8. O liczeniu
 9. Smok
 10. Gęby
 11. Dobre rzeczy
Wagelwski Fisz Emade Duchy ludzi i zwierząt
Wagelwski Fisz Emade – Duchy ludzi i zwierząt, okładka

Waglewski Fisz Emade – posłuchaj nowego singla Ziemia i zamów Duchy ludzi i zwierząt w preorderze

Już teraz możecie posłuchać pierwszej zapowiedzi płyty Duchy ludzi i zwierząt. Singiel Ziemia doczekał się również klimatycznego teledysku. Zobaczcie! Preorder albumu już teraz możecie zamawiać tutaj.


Waglewski Fisz Emade – koncert w Poznaniu

W ramach jesiennej trasy koncertowej promującej swój nowy album Duchy ludzi i zwierząt, Waglewski Fisz Emade zagrają koncert w Poznaniu. Już 14 listopada trio zaprezentuje swój nowy materiał w Auli Artis. Nie może Was zabraknąć! Bilety na koncert kupicie na Biletomat.pl.

Rodzinne trio odkrywa kolejne karty swojego fonograficznego powrotu. Posłuchajcie nowego singla Ziemia i sprawdźcie szczegóły nadchodzącej płyty. Waglewski Fisz i Emade ponownie łączą siły i zapowiadają nowy album Siedem lat – tyle musieliśmy czekać na nowości od rodzinnego kolektywu Waglewskich. Bracia i ojciec ponownie łączą siły we wspólnym projekcie Waglewski Fisz Emade, czego efektem będzie […]

WAGLEWSKI FISZ EMADE – 14.11.2020, AULA ARTIS, POZNAŃ

Biletomat.pl
100 - 140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →