Materiały prasowe

Nowy singiel Charli XCX wraz z teledyskiem – sprawdź „Baby”

Obserwuj nas na instagramie:

Charli XCX nie osiada na laurach – po niedawnym Beg For You, numerze wydanym z Riną Sawayamą, udostępnia kolejny singiel promujący jej nadchodzącą płytę CRASH. Sprawdź.

Charli XCX – Baby

Teledysk do nowego disco-popowego kawałka Charli, przedstawia piosenkarkę w towarzystwie dwóch tancerzy. Obejrzycie go poniżej. Track według samej artystki „opowiada o seksie” i jest jednym z pierwszych, które napisała na swój nowy album.

To prawdopodobnie najseksowniejsza piosenka, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Opowiada o seksie, o seksualności, uprawianiu dobrego seksu i czuciu się dobrze z samym sobą. Taki ma wydźwięk. Od początku wiedziałam, że to jest wydźwięk, który chcę zapewnić całemu albumowi. Ten hiper seksualny, pełen kobiecej siły obszar muzyczny to coś, co poczułam i Baby jest tego wynikiem.

– powiedziała Charli w rozmowie z dziennikarzem Zane Lowe dla Apple Music

Artystkę nominowano do dwóch statuetek na najbliższym BandLab NME Awards 2022, które odbędzie się jutro. Może wygrać dwa wyróżnienia: za najlepszy singiel i za najlepszy singiel brytyjskiego artysty dzięki piosence Good Ones.

Jej najnowszy album CRASH swoją premierę ujrzy 18 marca. Następnie piosenkarka wyruszy w ogólnoświatową trasę koncertową promującą ten materiał.

Przeczytaj także: Mamy garść informacji o nowym albumie Olivii Rodrigo

Charli XCX – Crash album
okładka albumu Crash Charli XCX

Przeczytaj także: FKA twigs z nowym teledyskiem – do kawałka „darjeeling”

Charli XCX nie osiada na laurach – po niedawnym Beg For You, numerze wydanym z Riną Sawayamą, udostępnia kolejny singiel promujący jej nadchodzącą płytę CRASH. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →