Nowy program Radiowej Trójki skierowany do młodych artystów


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na rynku pojawia się coraz więcej projektów stawiających na początkujących artystów. Debiutantów będzie szukać również Radiowa Trójka. Poznajcie ich nowy program!

Radiowa Trójka

Program Trzeci Polskiego Radia to jedna z największych i najbardziej szanowanych rozgłośni radiowych w Polsce. Promuje głównie polską muzykę niezależną i alternatywną, ale usłyszycie tam również największe, światowe przeboje minionych epok.

Radiowa Trójka to również kultowa Lista Przebojów Trójki – najbardziej nobilitujące zestawienie radiowe w Polsce, nieustannie od 37 lat prowadzone przez redaktora Marka Niedźwieckiego.

Marek niedźwiecki

Trójka od jakiegoś czasu coraz bardziej stawia również na debiutujących artystów. Ich premierowe utwory regularnie pojawiają się w propozycjach do Listy Przebojów Programu Trzeciego, a same zespoły są zapraszane do trójkowego studia na audycje.

Trójka Debiutuje

Program Trzeci postanawia jednak odkrywać przed swoimi słuchaczami zupełnie nowe brzmienia i uruchamia specjalny program dla początkujących zespołów. Trójka Debiutuje to inicjatywa powstała we współpracy Piotra Metza – dyrektora muzycznego Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz wytwórni Mystic Production.

Od 21 września, w każdą sobotę o godzinie 19:00 w programie Lista Osobista w Trójce będą przedstawiani trzej nowi artyści reprezentowani przez wytwórnię Mystic. 12 października zespoły zagrają na żywo w historycznym studiu im. Agnieszki Osieckiej, a 20 listopada projekt Trójka Debiutuje wyruszy w trasę koncertową.

Śledźcie i odkrywajcie nowe brzmienia wraz z Trójką, która debiutuje już za chwilę!

Trójka debiutuje

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także