Nowi artyści na Juwenaliach UEK!


28 lutego 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Skład krakowskiej imprezy powiększa się o dwóch artystów.

Pierwszym ogłoszonym artystą był Paluch. Teraz organizatorzy ujawnili kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Juwenaliów UEK.

Do składu dołącza kolejny raper – Sarius. Młody przedstawiciel częstochowskiej sceny hip-hopowej  w ubiegłym roku wydał najnowszy album –Wszystko co złe.

[ENG BELOW]9.05 usłyszymy jak gra Sarius!Bilety dostępne w Klub Studencki zaUEK oraz na Biletomat.pl – bilety online ? https://bit.ly/2Dw2mAn!__________________________9.05 is the day we will hear Sarius! Tickets available at Klub Studencki zaUEK and on Biletomat.pl – bilety online ? https://bit.ly/2Dw2mAn!

Opublikowany przez Juwenalia UEK Czwartek, 21 lutego 2019

Oprócz niego na scenie zobaczymy także Krzysztofa Krawczyka. Tego pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Podczas występu z pewnością nie zabraknie hitu – Parostatek.

[ENG BELOW]Dzieje się!Trzecią gwiazdą, która zagra na naszej Juwenaliowej scenie jest nikt inny jak… Krzysztof Krawczyk!Bilety dostępne w Klub Studencki zaUEK oraz na Biletomat.pl – bilety online! ? https://bit.ly/2Dw2mAn___________________It's happening! The third music star of CUE Juwenalia is… Krzysztof Krawczyk!Tickets available at Klub Studencki zaUEK and on Biletomat.pl – bilety online! ? https://bit.ly/2Dw2mAn

Opublikowany przez Juwenalia UEK Czwartek, 28 lutego 2019

 

Ostatnia pula biletów jest jeszcze dostępna na BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.