Wszystko, co wiemy o nowych Star Warsach


12 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Po wielu latach czekania mogliśmy obejrzeć nowe historie z uniwersum Star Wars. Epizody 7 i 3.5. Co będzie dalej?

Wszechświat Star Wars jest gigantyczny. Poza filmami są komiksy, książki, bajki i opowiadania fanowskie. W grudniu 2016 roku mogliśmy jednak po raz pierwszy zobaczyć rozszerzenie historii Jedi na wielkim ekranie. Z kolei w 2018 roku obejrzymy historię Hana Solo

Początkowo premiera planowana była na maj, jednak przesunięto ją na grudzień. W produkcji główną rolę odegra Alden Ehrenreich znany z “Hail, Caesar!” i “Blue Jasmine”. Odtwórca roli młodego Hana Solo spotka na swojej drodze wiele charakterystycznych postaci. W jedną z nich wcieli się Emilia Clark, która gra Daenerys Targaryen w “Grze o Tron”. Młodym Lando Calrissianem zostanie raper, Childish Gambino (Donald Glover), a ekranowym mentorem Hana będzie Woody Harrelson.

nowe star wars

– Jego umiejętność do znalezienia humoru i patosu, często w tej samej roli, jest niezwykła. Poza tym, dobrze gra ping-ponga. – mówią reżyserowie Phil Lord i Christopher Miller.

Jeśli chodzi o część 8. sagi, to jej reżyser Rian Johnson potwierdził, że nosi już oficjalny tytuł, którego nie zdradzi. Był on podobno znany od pierwszego szkicu scenariusza. Duża część fabuły skupia się na historii Luka Skywalkera, przebywającego na planecie Ahch-To i budowaniu jego relacji z Rey. Premiera odbędzie się 15 grudnia.

nowe star wars

Istnieje oczywiście wiele plotek dotyczących serii. Mówi się, że powstanie spin-off dotyczący Mistrza Yody. Inni mówią, że zaraz po zakończeniu epizodów 7-9 powstanie kolejna trylogia. Uniwersum cierpi aktualnie na mały chaos, ponieważ wiele dzieł uznanych za kanon, straciło to miano, a nowe historie mieszają w dotychczas znanych. Czas pokaże, co tak naprawdę stało się dawno, dawno temu, w odległej galaktyce.

Z ciekawostek, George Lucas postanowił otworzyć w Los Angeles muzeum ze swoją kolekcją pamiątek ze Star Wars i innych produkcji o łącznej wartości ponad miliarda dolarów.

Po wielu latach czekania mogliśmy obejrzeć nowe historie z uniwersum Star Wars. Epizody 7 i 3.5. Co będzie dalej? Wszechświat Star Wars jest gigantyczny. Poza filmami są komiksy, książki, bajki i opowiadania fanowskie. W grudniu 2016 roku mogliśmy jednak po raz pierwszy zobaczyć rozszerzenie historii Jedi na wielkim ekranie. Z kolei w 2018 roku obejrzymy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →