Nowe od Bonobo. Na wokalu Nick Murphy


11 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To jeden z tych oczekiwanych albumów. 13 stycznia ma pojawić się cudo stworzone przez Bonobo, czyli jego szósty pełnoprawny krążek "Migration". Gościnny występ Nicka Murphy'ego (znanego wcześniej jako Chet Faker) jeszcze napędza tę lokomotywę oczekiwań.

Początkowo myślałem, że artysta oryginalnie znany jako Chet Faker bez powodu wrzucił sobie jakiś kawałek Bonobo na swojego walla. W końcu napisał Bonobo „No reason”. Dopiero po zaprzestaniu scrollowania na fejsie i odtworzeniu kawałka zrozumiałem, co tu jest grane. Wow. Spotkały się dwie niesamowite osobowości. Mistrz elektronicznej atmosfery i totalny wyjadacz z jednym z najlepszych alternatywnych songwriterów młodego pokolenia. To musiało skończyć się dobrze.

Nick Murphy poza swoja solową twórczością miesza z innymi artystami. Świetna taneczna EP-ka z Marcusem Marrem, jego przeboje z Flume, a teraz jeszcze Simon Green? Ten wie, jak się ustawić. Kawałek został nagrany w Studio G na Brooklynie 3 września 2016 roku, czego można dowiedzieć się z krótkiego filmiku zamieszczonego na fejsowym profilu Bonobo.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także