Nick Murphy aka Chet Faker zaprezentował klip do utworu Dangerous

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta powrócił z czteroletniej podróży i wydał nową płytę. Zobacz klip do jednego z utworów.

Teledysk został wyreżyserowany przez Najeeba Tarazi’ego, natomiast za sam pomysł odpowiedzialny jest Murphy. Zdjęcia kręcone były na pustyni w południowej Kalifornii.

Dawno temu chciałem nakręcić taki obraz. Szacunek dla Najeeba, który przekuł ten pomysł w rzeczywistość

Nick Murphy spędził cztery lata podróżując po świecie z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie pochłonęła go intensywna autoanaliza, wspomagana przez czytanie teorii Josepha Campbella o szamańskiej roli artysty we współczesnym świecie.

Owocem tej podróży jest wydana 26 kwietnia najnowsza płyta Nicka Murphy’ego – Run Fast Sleep NakedPosłuchaj całego albumu:

Nick Murphy nowy materiał zaprezentuje podczas koncertu 13 października w warszawskiej Stodole. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL. 

Artysta powrócił z czteroletniej podróży i wydał nową płytę. Zobacz klip do jednego z utworów. Teledysk został wyreżyserowany przez Najeeba Tarazi’ego, natomiast za sam pomysł odpowiedzialny jest Murphy. Zdjęcia kręcone były na pustyni w południowej Kalifornii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →