Nowa płyta The XX już w styczniu. Jest singiel!


10 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

“On Hold” zwiastuje nową płytę The XX I See You, której premiera już za chwilę.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kupili bilety na występ londyńskiego trio w Poznaniu lub Warszawie. Na przełomie listopada i grudnia The XX prawdopodobnie zaprezentują w Polsce nowy materiał.

Nowy singiel “On Hold” dostępny jest już na platformach streamingowych. Album, który zapowiada, usłyszymy w całości 13 stycznia 2017 roku.

Wcześniejsze płyty, czyli xx i Coexist, były świetnie oceniane zarówno przez krytyków, jak i słuchaczy, a debiutancki album zagościł na pierwszych miejscach list roku Guardiana i NME. Teledysk do utworu “Gosh” solowego projektu Jamiego XX, czyli mózgu The XX, został uznany jednym z najbardziej oryginalnych klipów 2016 roku.

The XX mieli już okazję już występować w Polsce kilka razy m.in. na Openerze i w warszawskim Torwarze. Jeśli chcecie posłuchać ich w Poznaniu lub Warszawie, spieszcie się. Zostały jeszcze tylko pojedyncze bilety na nadchodzące koncerty.

xx_vinyl_1_2eb26018-f0bc-4888-ad36-2851372309b3

The XX – I See You (2017)

01 Dangerous
02 Say Something Loving
03 Lips
04 A Violent Noise
05 Performance
06 Replica
07 Brave For You
08 On Hold
09 I Dare You
10 Test Me

Sprawdź także:
The xx na dwóch koncertach w Polsce

“On Hold” zwiastuje nową płytę The XX I See You, której premiera już za chwilę. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kupili bilety na występ londyńskiego trio w Poznaniu lub Warszawie. Na przełomie listopada i grudnia The XX prawdopodobnie zaprezentują w Polsce nowy materiał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →