The xx na dwóch koncertach w Polsce. Prace nad nową płytą trwają


11 października 2016

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The xx zagrają 30 listopada w Poznaniu i 1 grudnia w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu.

Brytyjskie indie popowe trio o koncertach w Polsce poinformowało na swojej oficjalnej stronie. Ceny biletów na razie nie są znane. Koncert w Poznaniu odbędzie się w Hali nr 2 MTP. W Warszawie grupa zagra w Nowym Teatrze.

Od wydania drugiej płyty The xx Coexist minęły już cztery lata. Pierwsze wzmianki o pracach nad nowych albumem pojawiły się w 2014 roku. W międzyczasie ukazała się płyta In Colour Jamiego XX, a Oliver Sim został jedną z gwiazd kampanii męskiej kolekcji Diora.

Teraz wiemy już na pewno, że zespół pracuje nad nowym materiałem. Trio pochwaliło się, jakiej muzyki słucha w studiu nagraniowym. W przygotowanej przez zespół playliście znalazły się utwory m.in. Velvet Underground, Bjork, Alicii Keys czy Queens Of The Stone Age. Płyta prawdopodobnie trafi do sprzedaży na początku 2017, a fragmenty jej fragmenty prawdopodobnie usłyszymy podczas najbliższych koncertów w Polsce.

Sprawdź także:
Wybierz najlepsze festiwale w Europie i wygraj na nie bilety!

The xx zagrają 30 listopada w Poznaniu i 1 grudnia w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Brytyjskie indie popowe trio o koncertach w Polsce poinformowało na swojej oficjalnej stronie. Ceny biletów na razie nie są znane. Koncert w Poznaniu odbędzie się w Hali nr 2 MTP. W Warszawie grupa zagra w […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: