Nowa Jerozolima żegna się w wielkim stylu… ale tylko na chwilę


22 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa Jerozolima oficjalnie poinformowała o swoim zamknięciu. Legendarna kamienica przy Alejach Jerozolimskich 57, która gościła takie gwiazdy jak Rødhåd czy Stephan Bodzin, zmienia właściciela, co oznacza w praktyce zmianę miejsca Nowej Jerozolimy.

Zanim jednak klub powróci, zamierza pożegnać się ze starym miejscem w wielkim stylu. Sprawdźcie, co ma Wam do zaoferowania na najbliższe parę tygodni:

Jon Gaiser i Rebolledo (30 września)

Na początek Nowa Jerozolima serwuje nam Jona Gaisera, specjalistę od techno spod szyldu Minus, który ma za sobą, m.in. występ na hiszpańskim Sonar. Mury Nowej Jerozolimy z pewnością zatrzęsą się od serwowanych przez niego solidnych, technicznych beatów. Towarzyszyć mu będzie Rebolledo, współtwórca projektu Pachanga Boys, którego sety porwą nawet tych, którzy przyjdą w innym celu, niż potańczyć.

Ilario Alicante (7 października)

Zamykał pierwszy dzień Audioriver, przez co wielu po 5:30 nie miało już siły iść na jego występ. 7 paździenika będzie okazja nadrobić i potańczyć do jego ciekawej selekcji, z której słynie.

Rodriguez Jr live (14 października)

Dla tych, dla których techno jest zbyt ciężką muzyką, z pomocą przychodzi Rodriguez Jr. Jego nieco lżejsze, tech-house’owe, ale taneczne sety, powinny przypaść do gustu zarówno fanom, jak i tym, którzy na co dzień preferują mroczniejsze rejony elektroniki.

Leon Vynehall i Edward (15 października)

Leon Vynehall zasłynął szerszej publiczności dzięki wydanemu w 2014 roku albumowi Music For The Uninvited. W tym roku powrócił z nową płytą Rojus, pełną żywych, pogodnych i house’owych brzmień. Do tego Edward, który w swoich setach miesza głęboką elektronikę z całym wachlarzem innych gatunków.

Recondite live (28 października)

W tym roku można było go już zobaczyć i usłyszeć na Audioriver, gdzie swoim “minimalistycznym” livem rozgrzał Circus Tent do czerwoności. Ci, którzy tam byli wiedzą, że warto wpaść na powtórkę. Ci, których nie było, powinni nadrobić zaległości.

Brodinski (5 listopada)

Brodinski to już znana, francuska marka. Jego występ sprzed dwóch lat na Audioriver przez wielu był uważany za najważniejszy moment tamtej edycji. Chcecie wiedzieć dlaczego? Odpowiedzi szukajcie już piątego listopada w Nowej Jerozolimie. To będzie zakończenie w wielkim stylu!

Sprawdź także:
Boiler room z polskim rapem 30 września w Pałacu Kultury

Nowa Jerozolima oficjalnie poinformowała o swoim zamknięciu. Legendarna kamienica przy Alejach Jerozolimskich 57, która gościła takie gwiazdy jak Rødhåd czy Stephan Bodzin, zmienia właściciela, co oznacza w praktyce zmianę miejsca Nowej Jerozolimy. Zanim jednak klub powróci, zamierza pożegnać się ze starym miejscem w wielkim stylu. Sprawdźcie, co ma Wam do zaoferowania na najbliższe parę tygodni: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →