Rejs wraca na szerokie wody! Imprezy i koncerty w pierwszy weekend marca

Obserwuj nas na instagramie:

Po przerwie imprezowej Rejs wraca na szerokie wody i będzie płynął przez okrągły rok. W weekend swoje sety zagrają m.in. Paulina Przybysz i Kuba Karaś.

Rejs, czyli miejsce, które udowadnia, że życie nad Wisłą nie toczy się tylko latem, po krótkiej przerwie znów zaprasza na swój pokład. W najbliższy weekend przy Bulwarze Flotylli Wiślanej będą aż dwie okazje, żeby potańczyć przy muzyce niecodzienny djów.

W piątek stery tego statku przejmie duet Kędzior/Kovvalsky. Specjaliści od dobrej zabawy pewnie nie raz zagrają “Freed From Desire”, a ktokolwiek był na ich imprezie, dobrze wie, że spodziewać należy się absolutnej moralnej i estetycznej degrengolady. Start o godzinie 22 – zapisani na wydarzenie na Facebooku do godziny 20 wchodzą za darmo, pozostali płacą 15 PLN.

klub rejs tańcz więcej

W sobotę swoje djkie umiejętności pokażą znani muzycy. Tańcz Więcej to projekt w ramach, którego popularni artyści występują w nowej – djskiej odsłonie. W trakcie wieczoru swój autorski dj set zaprezentują Kuba Karaś z The Dumplings, Paulina Przybysz szerzej znana z grupy Sistars oraz Piotr Rogucki niezmiennie związany z zespołem Coma.

Organizatorzy zapewniają, że WIĘCEJ stanowi ciekawą alternatywę dla popularnych weekendowych imprez tanecznych – ze starannie wyselekcjonowaną listą muzyczną, oprawą wizualną oraz – naturalnie – tworzącymi wyjątkową atmosferę eventu uczestnikami. Czy tak jest faktycznie? Przekonajcie się sami! Impreza startuje o 21, a bilety dostępne są w cenie 25 PLN – przedsprzedaż, 30 PLN – w dniu imprezy.

Po przerwie imprezowej Rejs wraca na szerokie wody i będzie płynął przez okrągły rok. W weekend swoje sety zagrają m.in. Paulina Przybysz i Kuba Karaś. Rejs, czyli miejsce, które udowadnia, że życie nad Wisłą nie toczy się tylko latem, po krótkiej przerwie znów zaprasza na swój pokład. W najbliższy weekend przy Bulwarze Flotylli Wiślanej będą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →