Boiler room z polskim rapem 30 września w Pałacu Kultury


19 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

30 września w przestrzeniach byłego klubu 55 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wydarzenie NMD_PAST EMPOWERS FUTURE.

Na imprezie firmowanej markami Boiler Room i Adidas Orginals kilka pokoleń polskich artystów hip-hopowych spotka się na jednej scenie. Wspólnie z zaproszonymi przez siebie gośćmi wystąpią Rasmentalism, PRO8L3M, Pezet oraz Sokół.

– Polski rap to fenomen na światową skalę. W mieście odległym od Nowego Jorku o prawie 7000km, wśród trudnych realiów przełomu politycznego wykształciła się wyjątkowa kultura, która wychowuje kolejne generacje młodych ludzi od ponad 20 lat. Dziś hip-hop nie należy już tylko do podziemia, a fundamenty zbudowane przez pionierów tej muzyki, przetarły ścieżki dla współczesnych twórców – piszą organizatorzy NMD_PAST EMPOWERS.

Do 26 września na stronie boilerroom.tv możecie wysłać zgłoszenie, które jeśli zostanie rozpatrzone pozytywnie, umożliwi Wam udział w wydarzeniu.

Sprawdź także:
Kaz Bałagane: Granica dobrego smaku to debilizm [wywiad]

30 września w przestrzeniach byłego klubu 55 w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się wydarzenie NMD_PAST EMPOWERS FUTURE. Na imprezie firmowanej markami Boiler Room i Adidas Orginals kilka pokoleń polskich artystów hip-hopowych spotka się na jednej scenie. Wspólnie z zaproszonymi przez siebie gośćmi wystąpią Rasmentalism, PRO8L3M, Pezet oraz Sokół. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →