Temat Rzeka znika znad Wisły. To ostatni sezon w tym miejscu


23 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Wygląda na to, że tegoroczny sezon był ostatnim w działalności Tematu Rzeka. W przyszłym roku prawdopodobnie lokal zniknie z plaży przy Moście Poniatowskiego.

O problemach jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc nad Wisłą dowiedzieć można się z oświadczenia, które pojawiło się na fanpage’u Tematu.

“Kilka lat temu z wielką przyjemnością zaprosiliśmy Was do Tematu, byście mogli razem z nami relaksować się na plaży przy dobrej muzyce i lemoniadzie. Staraliśmy się dostarczyć Wam jak najwięcej atrakcji i mamy nadzieję, że przez cały czas bawiliście się z nami tak dobrze, jak my z Wami. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy i ten sezon był ostatnim sezonem istnienia TR w tym miejscu, a zbliżająca się niedziela to nasz ostatni dzień działalności.

Oczywiście nie odpuścimy i będziemy prosić wszystkich świętych w urzędach o zgodę na dalszą działalność, ale niestety na chwilę obecną nasz stan wiedzy jest taki, że w tym miejscu nie jest planowana aktywność jaką prowadziliśmy w TR”.

Ostatnie imprezy w Temacie Rzeka odbędą się w najbliższy weekend. W sobotę zagrają Seb Skalski i Simon Mattson, a w niedzielę Truant i Easy.

Sprawdź także:
Nowa Jerozolima żegna się w wielkim stylu… ale tylko na chwilę

Wygląda na to, że tegoroczny sezon był ostatnim w działalności Tematu Rzeka. W przyszłym roku prawdopodobnie lokal zniknie z plaży przy Moście Poniatowskiego. O problemach jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc nad Wisłą dowiedzieć można się z oświadczenia, które pojawiło się na fanpage’u Tematu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →