Novika klipem “Unsafe” zapowiada nową płytę!


25 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Czwarty album artystki pojawi się w styczniu 2019 roku.

Od lat jest jedną z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem, wydała trzy solowe albumy (ostatni „Heart Times” z 2013 roku), regularnie występuje w klubach w całej Polsce oraz prowadzi audycję “Lekkość Bitu” w Chilli Zet.

Teraz nadszedł czas na kolejne wydawnictwo “Bez Cukru”, które Novika zapowiada klipem “Unsafe”. Pierwszy singiel powstał we współpracy z duetem producenckim Sampler Orchestra, który ostatnio odpowiadał również za brzmienie nowej płyty Marysi Starosty “Ślubu nie będzie”.

Teledysk do “Unsafe” Noviki stylistyką nawiązuje do lat 90. jednocześnie odwołując się do dzisiejszej rzeczywistości zdominowanej przez media społecznościowe. Check this out!

 

Czwarty album artystki pojawi się w styczniu 2019 roku. Od lat jest jedną z najaktywniejszych postaci polskiej sceny elektronicznej i klubowej. Współpracowała m. in. z Andrzejem Smolikiem, Fiszem czy Skubasem, wydała trzy solowe albumy (ostatni „Heart Times” z 2013 roku), regularnie występuje w klubach w całej Polsce oraz prowadzi audycję “Lekkość Bitu” w Chilli Zet. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →