Niezwykły koncert Rosalie. w Poznaniu! Zagra z 16-osobową jazzową orkiestrą!


29 października 2018

Podziel się newsem:

Polskie R&B w najlepszym wydaniu oraz „All that jazz” na jednej scenie!

Takie muzyczne fuzje bardzo lubimy! Rosalie. od samego początku łączy gatunki świetnie lawirując między miękkim R&B, taneczną elektroniką i hip hopem. Teraz wokalistka postanowiła poeksperymentować z jazzem i… już nie możemy doczekać się efektów!

15 grudnia w Tamie szykuje się bowiem wyjątkowy koncert – Rosalie. wystąpi na scenie z 16-osobową Poznań Jazz Philharmonic Orchestra! To właśnie dzięki aranżacjom poznańskich muzyków utwory nominowanej w tym roku do nagrody Fryderyka Rosalie. zyskają zupełnie nowe oblicze. 

Pomimo swojej niedługiej działalności Poznań Jazz Philharmonic Orchestra zdążyła zaznaczyć się na kulturalnej mapie Poznania. W jej skład wchodzą najbardziej utalentowani muzycy młodego pokolenia, którzy pojawiali się już na najważniejszych lokalnych festiwalach (Made in Chicago, Era Jazzu), współpracując w ich trakcie z wybitnymi artystami jak Jean Luc Ponty czy Caroline Davis.

Polskie R&B w najlepszym wydaniu oraz „All that jazz” na jednej scenie! Takie muzyczne fuzje bardzo lubimy! Rosalie. od samego początku łączy gatunki świetnie lawirując między miękkim R&B, taneczną elektroniką i hip hopem. Teraz wokalistka postanowiła poeksperymentować z jazzem i… już nie możemy doczekać się efektów! 15 grudnia w Tamie szykuje się bowiem wyjątkowy koncert […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.