Niezwykły koncert Rosalie. w Poznaniu! Zagra z 16-osobową jazzową orkiestrą!


29 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Polskie R&B w najlepszym wydaniu oraz “All that jazz” na jednej scenie!

Takie muzyczne fuzje bardzo lubimy! Rosalie. od samego początku łączy gatunki świetnie lawirując między miękkim R&B, taneczną elektroniką i hip hopem. Teraz wokalistka postanowiła poeksperymentować z jazzem i… już nie możemy doczekać się efektów!

15 grudnia w Tamie szykuje się bowiem wyjątkowy koncert – Rosalie. wystąpi na scenie z 16-osobową Poznań Jazz Philharmonic Orchestra! To właśnie dzięki aranżacjom poznańskich muzyków utwory nominowanej w tym roku do nagrody Fryderyka Rosalie. zyskają zupełnie nowe oblicze. 

Pomimo swojej niedługiej działalności Poznań Jazz Philharmonic Orchestra zdążyła zaznaczyć się na kulturalnej mapie Poznania. W jej skład wchodzą najbardziej utalentowani muzycy młodego pokolenia, którzy pojawiali się już na najważniejszych lokalnych festiwalach (Made in Chicago, Era Jazzu), współpracując w ich trakcie z wybitnymi artystami jak Jean Luc Ponty czy Caroline Davis.

Polskie R&B w najlepszym wydaniu oraz “All that jazz” na jednej scenie! Takie muzyczne fuzje bardzo lubimy! Rosalie. od samego początku łączy gatunki świetnie lawirując między miękkim R&B, taneczną elektroniką i hip hopem. Teraz wokalistka postanowiła poeksperymentować z jazzem i… już nie możemy doczekać się efektów! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →