Rosalie. wyrusza w jesienną trasę koncertową!


24 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na koncertach usłyszymy utwory z jej debiutanckiego krążka wydanego na początku roku.

Najlepszy sposób na jesienną szarość i chłód? Ciepły wokal Rosalie.! Wokalistka pełen sukcesów rok zakończy trasą koncertową, w ramach której odwiedzi 11 miast.

Rosalie. to obecnie najjaśniej świecąca przedstawicielka R&B w Polsce. 2018 rok był dla niej pasmem sukcesów. Najpierw – fenomenalne przyjęcie debiutanckiego krążka, później – zwycięstwo w pierwszej edycji plebiscytu Sanki 2018 oraz nominacja do nagrody Fryderyka. A latem – świetne występy na największych festiwalach w Polsce, m.in. Open’er i Audioriver.

Po owocnym sezonie wakacyjnym Rosalie. wraca do klubowego grania. Na koncertach usłyszymy kawałki z jej debiutanckiej płyty, na której znalazły się m.in. produkcje Chloe Martini, Bartka Kruczyńskiego czy Bitaminy.

Na koncertach usłyszymy utwory z jej debiutanckiego krążka wydanego na początku roku. Najlepszy sposób na jesienną szarość i chłód? Ciepły wokal Rosalie.! Wokalistka pełen sukcesów rok zakończy trasą koncertową, w ramach której odwiedzi 11 miast. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →