Rosalie. wyrusza w jesienną trasę koncertową!


24 września 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na koncertach usłyszymy utwory z jej debiutanckiego krążka wydanego na początku roku.

Najlepszy sposób na jesienną szarość i chłód? Ciepły wokal Rosalie.! Wokalistka pełen sukcesów rok zakończy trasą koncertową, w ramach której odwiedzi 11 miast.

Rosalie. to obecnie najjaśniej świecąca przedstawicielka R&B w Polsce. 2018 rok był dla niej pasmem sukcesów. Najpierw – fenomenalne przyjęcie debiutanckiego krążka, później – zwycięstwo w pierwszej edycji plebiscytu Sanki 2018 oraz nominacja do nagrody Fryderyka. A latem – świetne występy na największych festiwalach w Polsce, m.in. Open’er i Audioriver.

Po owocnym sezonie wakacyjnym Rosalie. wraca do klubowego grania. Na koncertach usłyszymy kawałki z jej debiutanckiej płyty, na której znalazły się m.in. produkcje Chloe Martini, Bartka Kruczyńskiego czy Bitaminy.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.