fot. Dagmara Szewczuk

Niespodzianka od Dawida Kwiatkowskiego. Nowy singiel „Nieważne” już jest!


26 października 2021

Podziel się newsem:

Dawid Kwiatkowski zaskakuje swoich fanów niespodziewanym wydaniem singla tuż przed premierą płyty. Nieważne, wraz z zachwycającym teledyskiem, właśnie wylądowało w sieci.

Dawid Kwiatkowski przymierza się do wydania trzeciej płyty

Premiera nowego albumu Dawida Kwiatkowskiego już za chwilę! Płyta, nazwana po prostu – Dawid Kwiatkowski, ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek, 29 października. Nadchodzące wydawnictwo artysty, zapowiadane przez przebojowe single Bez Ciebie i Proste, to trzeci rozdział w jego artystycznej karierze, zapowiadany jako najbardziej dojrzały. Więcej o albumie przeczytacie tutaj, a jego preorder wciąż możecie zamawiać na oficjalnej stronie Dawida Kwiatkowskiego.

Zobacz również: Dawid Kwiatkowski z singlem „Bez Ciebie”. Takie muzyczne metamorfozy szanujemy!

Dawid Kwiatkowski nowy album
Dawid Kwiatkowski – okładka nowego albumu

Nieważne według Dawida Kwiatkowskiego. Nowy singiel już jest!

Zanim jednak premiera płyty, Dawid Kwiatkowski przygotował dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę. Do sieci bez żadnej zapowiedzi trafił właśnie singiel Nieważne. Utwór jest muzyczną opowieścią o sile miłości i o tym, jak w obliczu tego uczucia wszelkie przeciwności losu stają się po prostu… nieważne. Sam Dawid mówi o swoim najnowszym singlu:

Codziennie świat wmawia nam kolejne kłamstwa, w które zaczynamy wierzyć, zaczynamy martwić się czymś, co nigdy się nie wydarzy. Presja staje się naszym codziennym towarzyszem.
Jest jednak jedna wyspa, na której to wszystko jest nieważne. To miłość.

Dawid Kwiatkowski Nieważne singiel teledysk
Dawid Kwiatkowski, fot. Dagmara Szewczuk

Piosence Nieważne towarzyszy również niezwykły teledysk, do którego scenariusz ponownie, jak w przypadku singli Bez Ciebie i Proste napisał sam Dawid. Klip w reżyserii Przemysława Gomuły to obraz pełen odważnych, artystycznych ujęć i skrytych symboli, z pewnością najbardziej brawurowy w karierze artysty. Zobaczcie efekty!

Dawid Kwiatkowski – Nieważne, zobacz teledysk!

Dawid Kwiatkowski zaskakuje swoich fanów niespodziewanym wydaniem singla tuż przed premierą płyty. Nieważne, wraz z zachwycającym teledyskiem, właśnie wylądowało w sieci. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →