Facebook

Nowy album Dawida Kwiatkowskiego jeszcze w tym roku. Preorder wystartował


11 października 2021

Podziel się newsem:

Dawid Kwiatkowski właśnie zapowiedział swój kolejny album. Jego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły!

Znamy datę premiery nowego albumu Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski przez cały 2021 rok przygotowywał grunt pod tę premierę. Single Bez Ciebie i Proste wyraźnie zaznaczyły, że artysta rozpoczyna zupełnie nowy etap swojej kariery, który mimo wyraźnych zmian stylistycznych, wciąż bije rekordy popularności. Teledyski do obu wcześniej przytoczonych singli mają wspólnie już ponad 26 milionów odsłon w serwisie YouTube.

Zobacz również: Dawid Kwiatkowski z singlem „Bez Ciebie”. Takie muzyczne metamorfozy szanujemy!

Dawid Kwiatkowski – Dla Ciebie, posłuchaj!

Choć artysta długo trzymał nas w niepewności, w końcu zdradził rąbek skrywanej przez siebie tajemnicy. W zasadzie poznaliśmy właśnie to, co najważniejsze, czyli datę premiery jego nadchodzącego wydawnictwa. Album, którego tytułu jeszcze nie znamy, ujrzy światło dzienne nie tylko w tym roku, ale jeszcze w tym miesiącu! Krążek reprezentowany przez utwory Dla Ciebie oraz Proste ukaże się dokładnie 29 października 2021 roku. Co na nim znajdziemy?

Dawid Kwiatkowski – okładka i preorder albumu

Zawartość trzeciego albumu Dawida Kwiatkowskiego pozostaje jeszcze niespodzianką. Na stronie sklepu internetowego artysty pojawił się jednak preorder w kilku wyjątkowych, limitowanych wersjach z dwoma różnymi, alternatywnymi wersjami okładek. Dodatkowo znajdziemy tam również nowy, dedykowany nadchodzącej premierze Dawida Kwiatkowskiego merch, w ramach którego możemy nabyć buzy, świeczki oraz tajemniczy, limitowany box z wyjątkową, ekskluzywną zawartością.

Dodatkowo na swoim Twitterze artysta podzielił się informacją, że w dniu premiery jego nowego albumu odbędzie się również premierowy secret koncert dla mediów, przyjaciół i posiadaczy boxów. Nie przegapcie!

Dawid Kwiatkowski nowy album
Dawid Kwiatkowski – okładka nowego albumu

Dawid Kwiatkowski właśnie zapowiedział swój kolejny album. Jego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Sprawdźcie szczegóły! Znamy datę premiery nowego albumu Dawida Kwiatkowskiego Dawid Kwiatkowski przez cały 2021 rok przygotowywał grunt pod tę premierę. Single Bez Ciebie i Proste wyraźnie zaznaczyły, że artysta rozpoczyna zupełnie nowy etap swojej kariery, który mimo wyraźnych zmian […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →