fot. materiały prasowe

Nie tylko piwo może być kraftowe. Craft Music City już niedługo we Wrocławiu


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Już za moment Wrocław wybrzmi kraftową nutą. Podczas darmowego festiwalu Craft Music City wystąpi blisko dwudziestu artystów.

Craft Music City, czyli wrocławskie święto muzyki

Miłośnicy festiwali nie muszą tego lata wydawać setek złotych, by wziąć udział w kilkudniowej imprezie. Między 22 a 24 lipca na wrocławskim Placu Wolności odbędzie się Craft Music City, całkowicie otwarte wydarzenie muzyczne. Ideą przedsięwzięcia jest przedstawienie szerszej publice młodych, utalentowanych artystów. Festiwal jednocześnie jest dla nich konkursem. Uczestnicy wydarzenia wyłonią spośród artystów osobę, która zagra koncert podczas Craft Music Festival w przyszłym roku.

Przeczytaj także: Craft Music Festival – nowe wydarzenie na muzycznej mapie Wrocławia

Line-up imprezy podzielono na równe części. Każdego dnia wystąpi sześciu twórców. 22 lipca wydarzenie rozpocznie się o 15:00, a w pozostałe dni start imprezy zaplanowano w samo południe. Zakończenie każdego z nich zaplanowano na 22:00.

Craft Music City – sprawdź line-up festiwalu

  • 22 lipca: Joulie Fox, Monika Wiśniowska-Basel, Horsy, Wasabi, Faustina Calavera, Melancholy Hill
  • 23 lipca: Kamil Kempiński, Desertrain, Wrona, Marek Niedzielski, Essex, In Blanco 
  • 24 lipca: Motorboats, Dawid Serio x Isho, Fjord, Neons, Tantfreaky, Ikarus Feel 

Zobacz: Essex z nowym singlem. Gościnnie ZetHa

joulie fox craft music city
Joulie Fox, fot. materiały prasowe

Muzyka to tylko jeden z elementów imprezy. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić także szereg koncepcji gastronomicznych. Z kolei na osoby pełnoletnie czekać będzie kraftowe piwo od Browaru Zamkowego Cieszyn, który jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Craft Music City jako wydarzenie muzyczne łączy ze sobą kilka niezbędnych elementów: muzykę, dobre jedzenie oraz stworzenie mieszkańcom Wrocławia możliwości relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Przed i podczas koncertów będziecie mogli odpocząć w strefie chillu

– zapewniają organizatorzy.
craft music city
fot. materiały prasowe

Już za moment Wrocław wybrzmi kraftową nutą. Podczas darmowego festiwalu Craft Music City wystąpi blisko dwudziestu artystów. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Craft Music City, czyli wrocławskie święto muzyki Miłośnicy festiwali nie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →