Nie możesz się zdecydować co obejrzeć? Netflix testuje opcję nadawania jak w tradycyjnej telewizji


12 listopada 2020

Podziel się newsem:

Netflix Direct jest obecnie testowany we Francji i polega na tym, że przez całą dobę nadawane są tam filmy i seriale z serwisu, w postaci wyselekcjonowanej ramówki. Tak jak w telewizji.

Wybór filmu czy serialu do obejrzenia na Netflixie to nie lada wyzwanie. Obszerna biblioteka platformy sprawia, że jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny tytuł, wybór pozycji może niejednokrotnie trwać dłużej niż faktyczne oglądanie. Streamingowy gigant postanowił wyjść naprzeciw użytkownikom, którzy borykają się z tym problemem i rozpoczął testy nowej opcji – Netflix Direct. O co chodzi?

Netflix Direct

Netflix Direct – streamingowy gigant testuje swój kanał telewizyjny

Funkcja Direct od Netflixa polega na tym, że zasoby serwisu są nadawane przez całą dobę, według ułożonej ramówki, bez możliwości zmiany prezentowanych produkcji. Aby z tego korzystać nie potrzeba dekodera, wystarczy okno przeglądarki.

Niezależnie od tego, czy brakuje ci inspiracji, czy korzystasz z Netflixa po raz pierwszy, daj się poprowadzić przez serwis bez podejmowania wyboru, co do każdego konkretnego tytułu. Pozwól się zaskoczyć różnorodnością biblioteki Netflixa.

czytamy w oświadczeniu serwisu

Na razie, testowo przez miesiąc, z nowej fukcji mogą korzystać sukskrybenci Netflixa z Francji. Firma tłumaczy wybór akurat tego regionu tym, że widzowie tam wciąż cenią sobie tradycyjną telewizję. Jeśli takie rozwiązanie spotka się z pozytywnym odbiorem, Netflix Direct zostanie wpowadzony takze w innych państwach.

Netflix Direct
fot. materiały prasowe

Sprawdźcie także: Netflix: co nowego pojawi się w listopadzie 2020

Netflix Direct jest obecnie testowany we Francji i polega na tym, że przez całą dobę nadawane są tam filmy i seriale z serwisu, w postaci wyselekcjonowanej ramówki. Tak jak w telewizji. Wybór filmu czy serialu do obejrzenia na Netflixie to nie lada wyzwanie. Obszerna biblioteka platformy sprawia, że jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny tytuł, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.