Nick Cave & The Bad Seeds wracają do Polski! Zagrają na festiwalu…


02 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W zeszłym roku dali fenomenalny koncert na warszawskim Torwarze. W 2018 roku znów wystąpią na żywo dla polskiej publiczności.

Open’er Festival 2018 odsłania kolejne karty! I okazuje się, że w tej muzycznej rozgrywce Alter Art ma same mocne asy w rękawie. Organizatorzy festiwalu w Gdyni ogłosili właśnie, że do line up’u Open’era dołącza Nick Cave & The Bad Seeds!

Nick Cave ma 60 lat i niesamowitą energię, którą dzieli się z widownią podczas koncertów. Ostatnią płytę Skeleton Tree artysta nagrał po tragicznej śmierci swojego nastoletniego syna, którego w 2015 roku znaleziono martwego u stóp 20-metrowego klifu na południu Wielkiej Brytanii.

Nick Cave z zespołem wystąpi w Gdyni 4 lipca 2018 roku. Tego dnia na scenie Open’er Festival 2018 pojawi się też m.in. Arctic Monkeys, Migos i Fleet Foxes.

A jeśli przed Opener’em chcecie poczuć klimat, jaki Nick Cave tworzy na koncertach – zajrzyjcie do naszej relacji z jego październikowego występu w Polsce. Ciekawe, czy na Openerze też pozwolą wejść publice na scenę? ;)

Nick Cave dał fenomenalny koncert w Warszawie. Publika wystąpiła na scenie jako… The Bad Seeds!

W zeszłym roku dali fenomenalny koncert na warszawskim Torwarze. W 2018 roku znów wystąpią na żywo dla polskiej publiczności. Open’er Festival 2018 odsłania kolejne karty! I okazuje się, że w tej muzycznej rozgrywce Alter Art ma same mocne asy w rękawie. Organizatorzy festiwalu w Gdyni ogłosili właśnie, że do line up’u Open’era dołącza Nick Cave […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →