Netflix pokazał teaser dokumentu o Britney Spears


22 września 2021

Podziel się newsem:

Britney Vs. Spears – taki tytuł nosi film dokumentalny poświęcony Britney Spears, wyprodukowany przez Netflixa. Sprawdźcie zapowiedź.

Britney vs. Spears – Netflix pokazał zwiastun filmu dokumentalnego

W opublikowanym 18-sekundowym klipie słyszymy wiadomość głosową od Britney Spears do prawnika w dniu 21 stycznia 2009 r. o godzinie 12:29. Dokument Britney vs. Spears wyreżyserowany przez Erin Lee Carr będzie miał swoją premierę już 28 września na Netflixie.

Dostępny jest już również pełen zwiastun produkcji. Zobaczcie:

 W lutym swoją premierę miał dokument Framing Britney Spears wyprodukowany przez Hulu. Sprawę wzięli w swoje ręce dziennikarze New York Timesa. Na czele tego przedsięwzięcia stanęli Stephanie PriessJason Stallman i Sam Dolnicki. Opierając się na rozmowach z bliskimi wokalistki, prawnikami zaangażowanymi w sprawę, nakręcili kontrowersyjny dokument. Framing Britney Spears opowie o niewygodnej części kariery Spears, jej walce z ojcem oraz ruchowi #FreeBritney

Sprawdź także: Jeden dokument o Britney Spears to za mało, więc powstanie następny. Produkcją filmu zajmie się Netflix

Po tym jak w czerwcu 2021 roku Britney Spears wyznała przed sądem, co przeżywała przez 13 lat, będąc pod kuratelą ojca, sąd orzekł, że Spears w dalszym ciągu będzie sprawował kuratelę nad córką. Jednak pod koniec lipca nowy prawnik Britney Spears Mathew Rosengart złożył kolejny wniosek do sądu.

Przeczytaj: Britney Spears szczerze o traumie i nadużyciach. Artystka zawalczy w sądzie o własną niezależność

W sierpniu pojawiła się informacja, że ojciec piosenkarki zgodził się, że nadszedł czas, aby zaprzestać dalszej kurateli nad majątkiem Britney. Jamie Spears zapowiedział, że zamierza współpracować z sądem nad uregulowaniem wszelkich kwestii i szybkim oddaniem córce władzy nad swoimi finansami, a jego prawnik złożył już w tej sprawie odpowiednie dokumenty.

Britney Vs. Spears – taki tytuł nosi film dokumentalny poświęcony Britney Spears, wyprodukowany przez Netflixa. Sprawdźcie zapowiedź. Britney vs. Spears – Netflix pokazał zwiastun filmu dokumentalnego W opublikowanym 18-sekundowym klipie słyszymy wiadomość głosową od Britney Spears do prawnika w dniu 21 stycznia 2009 r. o godzinie 12:29. Dokument Britney vs. Spears wyreżyserowany przez Erin Lee […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →