fot. Konrad Caba

2022 rok rusza z hip-hopem z kopyta! Lista najciekawszych piątkowych premier (21 stycznia)


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych rapowych premier, jakie ukazały się w ten piątek, 21 stycznia. Sprawdź.

2022 rusza z kopyta z kolejnymi premierami w hip-hopie

Po dość spokojnym pierwszym tygodniu stycznia drugi obfitował w ciekawe premiery rapowe szczególnie za granicą (Cordae, Earl Sweatshirt), choć 8 utworów z amfisbeny Żabsona i Young Igiego można uznać za miłe przetarcie. W tym tygodniu polska scena hip-hopowa dołączyła w pełnym wymiarze za sprawą Dwóch Sławów oraz Fena, a i zagranicą jest czego posłuchać.

Dwa Sławy – Z Archiwum X2

Jest już tradycją, że co drugi rok, w pierwszym kwartale Dwa Sławy serwują nam album. Z Archiwum X2 to ciekawy powrót do klasycznego stylu produkcji (płyta w całości wyprodukowana została przez The Returners) we współczesnym brzmieniu. Jeśli do sprawdzenia albumu nie zachęciły was świetne single, to może zrobi to lista gości: Gruby Mielzky, Łona, Bisz, JWP/BC, Bonson, Polskie Karate, Pers oraz Domi. Obowiązkowa premiera dla słuchaczy polskiego rapu.

Feno – Transgresja

Ciężko o większego oryginała na naszej scenie niż Feno. Po występie w Młodych Wilkach i podpisaniu kontraktu z Antihype czas na kolejny duży krok w karierze pozytywnie zakręconego tarnowianina. Sądząc po liczbach, jakie generowały single, popularność wreszcie zaczyna się powoli zgadzać. Oby tendencje liczb generowanych przez ostatnie premiery od Feno utrzymał cały album. Dla niezdecydowanych proponuję na początek fenomenalne Monami.

iann dior – on to better things

Współautor hitu Mood, od którego w 2020 roku nie mogli uwolnić się słuchacze polskiego radia, wydaje swój czwarty album w pogoni za poziomem popularności, jaki przyniosła mu wspomniana gościnka u 24kGoldna. Jest trapowo, melodyjnie, momentami lekko popowo, a więc to, do czego przyzwyczaiły nas premiery zza oceanu. on to better things zapewnia przekrojową przejażdżkę po najpopularniejszych stylistykach rapowego mainstreamu ostatnich lat.  

YoungBoy Never Broke Again – Colors

Chciałoby się rzecz jaki kraj, taki Sentino. Niech wytłumaczeniem tego żartu będzie fakt, że Colors jest 8 (!) albumem YoungBoya, jaki ukazał się od początku 2020 roku. Zaledwie 22-letni raper niedawno wyszedł z więzienia, gdzie, jak widać, nie próżnował. Pomimo natężenia materiału dla fanów klasycznego trapu premiera nowego albumu niezwykle popularnego szczególnie w USA YoungBoya zawsze jest ciekawym wydarzeniem.

Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych rapowych premier, jakie ukazały się w ten piątek, 21 stycznia. Sprawdź. 2022 rusza z kopyta z kolejnymi premierami w hip-hopie Po dość spokojnym pierwszym tygodniu stycznia drugi obfitował w ciekawe premiery rapowe szczególnie za granicą (Cordae, Earl Sweatshirt), choć 8 utworów z amfisbeny Żabsona i Young Igiego można uznać za […]

BILETY NA KONCERTY DWA SŁAWY!

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →