stock.adobe.com

Najbardziej limitowane płyty U Know Me Records wystawione na aukcji WOŚP


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Legendarna, niezależna wytwórnia z Warszawy specjalizująca się w sprzedaży płyt winylowych, U Know Me Records, z gratką dla kolekcjonerów. Można zdobyć bardzo trudno dostępne płyty biorąc udział w akcji charytatywnej WOŚP. Sprawdź.

U Know Me Records z filantropijnym gestem

Na aukcji U Know Me Records dostępnej tutaj można zdobyć m.in takie białe kruki jak zielone wydanie najnowszej płyty Belmondziarza, lub winylowa edycja kultowej Class of 90’s Kixnare’a. Całość dochodu zostanie przekazana na cele charytatywne.

Przeczytaj także: Jest nowe winylowe wydanie „Świateł Miasta”

U know me records
Belmondo – „H.A.U”, edycja winylowa

Dorobek U Know Me Records

Choć U Know Me Records po wielu latach działalności wciąż pozostaje stosunkowo niewielkim projektem, to jednak jego zasługi dla polskiej kultury (hip-hop i nie tylko) są niepodważalne. Wytwórnia Marcina „Groha” Grośkiewicza, zasłużonego DJ-a istnieje od 2010 roku. Wszystko zaczęło się od pomysłu Grośkiewicza, by wydawać składanki z premierowymi numerami najciekawszych polskich raperów, reprezentujących tzw. „jasną stronę hip-hopu”. Od początku wszystko sygnowane ksywą Groha wychodziło wyłącznie na wosku. Pomysł wyewoluował w pełnoprawną wytwórnię, która, zgodnie z obranym na początku kierunkiem, wytłacza płyty tylko i wyłącznie winylowe. Ale jakie płyty winylowe! Takie, których adaptacją na polski rynek nie zajmował się wcześniej nikt, czyli winyle kolorowe, przezroczyste, pokryte wzorami. Dziś wytwórnia nieco odbiła od przyświecającego jej na początku hip-hopu – zajmuje się głównie muzyką elektroniczną. Wnikliwą rozmowę z jej założycielem, przeprowadzoną przez Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta w ramach Rap Backstage obejrzycie poniżej:


Groh na kanale IDĘWTANGO o podejściu raperów do nagrywania płyt

Legendarna, niezależna wytwórnia z Warszawy specjalizująca się w sprzedaży płyt winylowych, U Know Me Records, z gratką dla kolekcjonerów. Można zdobyć bardzo trudno dostępne płyty biorąc udział w akcji charytatywnej WOŚP. Sprawdź. U Know Me Records z filantropijnym gestem Na aukcji U Know Me Records dostępnej tutaj można zdobyć m.in takie białe kruki jak zielone […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →