Materiały prasowe

Jest nowe winylowe wydanie „Świateł Miasta”


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W sklepie internetowym wytwórni Nowe Nagrania pojawiła się nowa winylowa wersja klasycznego już krążka „Światła Miasta”. Sprawdź.

Światła Miasta – nowy winyl

Czym nowa reedycja będzie się różnić od wersji dotychczas dostępnej w sprzedaży? Będzie zawierać pełnoformatową książeczkę złożoną z wyjątkowych zdjęć (autorem których jest brat Noona, Max Bugajak – filmowiec, laureat złota na Camer Image 2021), opisy kawałków będą uporządkowane, zostaną dodane brakujące opisy Juzka (członek zespołu Grammatik) i odtworzony zostanie front w klimacie oryginału. Autorem projektu jest Animisiewasz. Tak o reedycji wypowiada się Noon:

Płyta Grammatik – Światła Miasta jakiś czas temu zniknęła z rynku, więc uznałem, że jest to dobry moment, aby zmierzyć się z jedyną poligrafią, której zwyczajnie nie lubiłem (nie wspominając o moim zdjęciu z zamkniętymi oczami). Jest to jedyna poligrafia, nad którą nie miałem pełnej kontroli.

Przeczytaj także: Żyto i Noon przedstawiają historię „Toli”

Światła Miasta
Grammatik – „Światła Miasta”, reedycja 2022

Można ją zamówić w sklepie nowenagrania.pl. Na wysyłkę czekać będziemy do 4 marca 2022, a cena w przedsprzedaży jest mniejsza o 10 złotych. Dostępne są dwa warianty: czarny oraz czerwony. Bez wątpienia, spora gratka dla kolekcjonerów!

Grammatik – Światła Miasta – tracklista

A1. Wiatruczas

A2. Nie ma czasu pomyśleć

A3. Friko

A4. Każdy ma chwile

A5. Spacer

A6. Nie ma skróconych dróg

B1. Mówią mi

B2. Puste pokoje (bębny grają miks)

B3. Zwyczajne marzenia

B4. Jest już późno, piszę…

B5. Pamiętam

B6. Wiatrucień

Grammatik – Puste Pokoje

Przeczytaj także: Eldo, Mes, Pezet… Oto ciekawe kawałki rapowe o Polsce i Polakach

W sklepie internetowym wytwórni Nowe Nagrania pojawiła się nowa winylowa wersja klasycznego już krążka „Światła Miasta”. Sprawdź. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Światła Miasta […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →