Jest już grudniowy numer Gazety Magnetofonowej!


21 grudnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Mija rok od ukazania się pierwszego numeru Gazety Magnetofonowej! Do sklepów trafia właśnie nowy, grudniowy numer.

Tematem grudniowego wydania, który ponownie zdobi okładka autorstwa Dawida Ryskiego, jest rodzina.

W środku znajdziemy teksty m.in. o Kapeli Maliszów, rodzinnych więzach U Know Me Records i raperach-ojcach. W Magnetofonowej scenarzysta Ostatniej Rodziny opowiada o tym, czy polubił Tomasz Beksińskiego, a swoimi przemyśleniami dzielą się w wywiadach Riverside, Tym Typem Mesem, Organkiem, KęKę, Sorry Boys, Obscure Sphinx, Lilly Hates Roses, Paulem Wirkusem, Buslavem i Duitem. Jest też niepublikowany dotąd, pożegnalny wywiad z Eugeniuszem Rudnikiem.

“To był intensywny, dobry, ale też trudny rok – wydawanie magazynu o muzyce w 2016 roku to przyjemność, ale i ciągła walka. Dziękujemy więc za wsparcie, z nadzieją, że nasza znajomość potrwa dłużej” – zwracają się do czytelników wydawcy magazynu.

Mija rok od ukazania się pierwszego numeru Gazety Magnetofonowej! Do sklepów trafia właśnie nowy, grudniowy numer. Tematem grudniowego wydania, który ponownie zdobi okładka autorstwa Dawida Ryskiego, jest rodzina. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →